Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar valojában a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valojában a párom "haverja"?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem a párom barátjával akit pár honapja ismert meg interneten keresztul.Meghívott magához minket.Régi autokkal foglalkozik és a párom is vett egy ilyet.Nagyon kedves velunk, túlságosan is.Méregdrága alkatrészeket adott ingyen és amikor rákerdeztunk nem tudott értelmes magyarázatot adni miért nem fogad el érte pénzt. Kulfoldon dolgozik de ha itthon van minden szabadidejét velunk akarja tolteni, hármasban fogunk szilveszterezni.Barátnoje nincs.A páromat be akarja venni az alakulo új cégébe.Idáig osszesen 5 alkalommal találkoztunk vele. Most velem van a baj vagy itt tényleg nincs valami rendben? Mit akarhat valojában? (bocs a hibákért, nincs magyar billentyuzetem)
2010. szept. 14. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Bazzeg. Már az is baj, hogy ilyen kedves vagyok?? Kérjem vissza a cuccok árát vagy mivan?
2010. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Le fog mészárolni titeket . Az mindig így kezdődik !

FUSSÁ' MÁRGIT !!

2010. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyanakodnék van benne vmi... sajna a mai emberek nem ennyire kedvesek...de lehet h ő pont az:) ha a barátod bizik benne, te bizz a barátodban:) vagy ismerd meg a barátod haverját...:)
2010. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonok minden értelmes hozzászolást.Lehet hogy hulyén hangzik de inkább nyitva tartom a szemem és a fulem. Nem szeretném ha a páromat valamibe belerángatná amibol baja lehet. Igenis értékelem a kedves embereket de már megtanultam hogy senki semmit nem ad csak úgy ingyen, foleg ha nagyértéku anyagi dolgokrol van szo.
2010. szept. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!