Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú és lány közötti barátság...

Fiú és lány közötti barátság létezik?

Figyelt kérdés
Szerintetek van fiú és lány között igazi barátság, vagy ez nem lehetséges? Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat, és a korotokat is!:)

2013. ápr. 13. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs barátság hosszú távon fiú és lány között, és meg is lepődtem a válaszokon, mert arra számítottam, hogy mindenki azt írja, hogy már pedig van. Az ismerőseim köréből sokan úgy gondolják hogy van, de aztán az esetek 99%-ában beigazolódik hogy nincs. Az én tapasztalataim alapján (bár még nem vagyok valami idős, 20 éves) nincs, mert ahogy írták is, az egyik fél mindig többet akar.
2013. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, bár nagyon megoszlanak, de mindegyikben látok valami igazságot! :)
2013. ápr. 15. 16:42
 13/20 anonim válasza:
100%

szerintem létezik!

nekem 7éve van egy fiu haverom és soha egyikűnk se akart többet a másiktól barátságon kívűl.

Én nagyon szeretem őt de csak ugy mint egy testvért.

Mindent megtudok vele beszélni és ő is velem!

2013. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
szerintem létezik.nekem van egy barátom aki iránt eleinte többet éreztem majd utána ő irántam de ez elmúlt és most az egyik legjobb barátom.sőt ő segít annál a fiúnál akibe bele v zúgva mert az egyik legjobb barátja.és mondhatjátok h volt kicsit több érzelem de az elmúlt és egy sokkal mélyebb kapcsolat alakult ki.:) 15/l
2014. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
62%
És mi a helyzet azzal a lánnyal akivel együtt voltál pl. 2-3 hónapot, majd ő dobott téged, de az akkori o.társad, akivel nem is haverok vagytok hanem barátok, olyan rég ismeritek egymást, volt olyan rendes, hogy megkérdezett téged , hogy a csaj rástartolt, zavarna-e engem ha ő összejönne a csajjal, volt benne annyi tisztesség, hogy ezt velem megbeszélje, mert ha nem tette volna lehet, hogy azóta a sráccal nem lennénk barátok. Visszatérve a csajra, amikor volt o.társamat elhívom házibuliba egy kis bogrács iszogatás, vagy akárhova megyünk beülni bulizni akkor a csaj aki veled volt is jön a buliba, és a srácon (barát) keresztül a csaj is barát lett. Ha így nézzük a dolgot hogy a legjobb barátod megbeszélte veled ezt a dolgot, hogy a csaj rástartolt, nem zavarna-e ha összejönne vele, akkor így lehet férfi és nő között barátság.
2015. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Igen is letezik

Nekem is van egy fiubaratom es sose tekintettunk egymasra mashogy

Vele sokkal tobb dolgot megtudok beszelni mint barmelyik baratnommel

Letezik

Es barmelyik baratsagnal jobb

2017. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Szia! Szerintem van. Én és a padtársam már 2,5 éve vagyunk barátok.( ő fiú, én meg lány)


13/l

2018. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Olvasgatva a válaszokat, eléggé megoszlanak a vélemények😀

Személyes tapasztalatomat osztom meg

Kezdem azzal, hogy még nagyon fiatal vagyok(16 leszek majusban), viszont elmondhatom, hogy elég régóta, 5 éve van egy lány barátom, akire bármikor, bármiben számíthatok. Szerelmileg egyikünk se vonzódik a másikhoz, középsuli második évében vagyunk, mind a kettőnknek volt szerelmi kapcsolata egy "harmadik féllel".

Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy érettnek kell lenni ahhoz, hogy ne legyen semmi a fiú és a lány között.

2018. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Leximexike válasza:
Régi kérdés de érdekes. Szerintem igenis létezik. Én nyolcadikos vagyok és van egy hatodikos fiú legjobb barátom (tudom, hogy 2 év van köztünk de nem számít mert ha össze akarnánk így is össze jöhetnénk) A suliban páran azt hajtogatják, hogy tuti van köztünk valami de barátságnál több nincs. Mindent tudunk egymásról és már ezerszer rohantam sírva hozzá néhány okból kifolyólag. Teljesen megbízunk egymásba. Szinte minden szünetbe megkeressük a másikat, együtt megyünk suliba és jövünk haza. Tulajdonképpen nem érdekel minket az, hogy mások mit gondolnak. Suliba vagy akárhol simán megöleljük egymást stb. Akinek van annyi esze az felfogja, hogy barátságnál több nincs akinek meg nincs az így járt. 14/L
2018. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem létezik. Vagy tőlem akart többet, vagy èn akartam többet. 24/N
2022. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!