Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek a pártján álljak?

Kinek a pártján álljak?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökömmel a többi osztálytársam szerint baj van, hogy nem törődik velünk, meg mindig csúnyákat mond ránk, meg kiabál, mindig azt mondja hogy takarodjatok kifelé, kávészünetem van!, és gyakran olyanokat csesz le, akivel semmi probléma. A többiek szerint ez így van, és állandóan szidják őt, meg hogy "jajj, remélem felvesznek a másik iskolába, nem bírok ki még 2 évet vele!!" de szerintam nagyon jófej, és kedves, nekem semmi bajom nincs vele. A szülők meg rendkívüli szülői értekezletet akarnak összeívni az ofőnkkel és az igazgatóval(az én szülem semlegesek mert tudják a véleményemet)!! Most egyetértsek velük, merthát mégis többen vannak és bízom a barátaimban, vagy inkább ellenkezzek velük, hogy ez nem is így van?

2013. márc. 23. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm, nekem is volt több ilyen tanárom. Többnyire "furák", túl művészlelkek voltak, csak én bírtam őket igazán.

De a mostani főnökömmel is így vagyok, mások rettegnek tőle, én meg szinte örülök, ha látom, nagyon rendes nő. Kemény, de rendes.

2013. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges pártoskodni. Ha te úgy érzed, nincs baj az ofőddel, akkor mondd azt. Nekem is volt olyan osztályfőnököm, akit finoman szólva nem kedveltünk, a barátnőm (akkori osztálytársam) meg igen, vagyis inkább nem volt vele baja, és el is mondta. Mindenkinek joga van a véleményéhez. Neked is.
2013. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek hasznosak.
2013. márc. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!