Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Kinek...

Ti mit gondoltok erről? Kinek a pártján álltok?

Figyelt kérdés

szóval tudjátok, volt ez a késelés Püspökladányban...Aki nem tudná: [link]

.. minden igaz róluk ami levan írva .. a tettes tényleg csendes volt, de ha kellett megvédte magát, az áldozatról is igazakat irtak..nem részletezném milyen volt...szóval eléggé sokkoló volt mikor kiderült mi történt. Nyugodjon békében az áldozat, de én a magyar srác pártját fogom, ! És szerintem sokan igy vannak ezzel. De szegénykém többet fog kapni mint ha egy átlag embert gyilkolt volna meg...én nagyon sajnálom és bízom benne hogy nem kap többet 4-5 évnél. várom válaszaitokat.


2012. nov. 4. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is a magyar srác pártját fogom.

Micsoda mocskos rasszista a magyar kormány már?Ha valaki cigányt öl akkor többet kap , bezzeg ha cigány öl magyart az meg alig kap valamit.Igazságtalan.


Remélhetőleg lesz egy forradalom hazánkban amivel végre rend lesz és biztonság.

2012. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosan!!

Folytatni kéne amit elkezdett a srác!!!!!! De nem így hogy a cigányok az istenek és mindent elérnek....

2012. nov. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!