Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyenek a "barátn...

Szerintetek milyenek a "barátnőim"? 13/L

Figyelt kérdés

13 évesek. Osztálytársaim,és nem lennék olyan mint egy óvodás,de volt ma ilyen party szerűség,amit az iskola szervezett,pár osztályból 5 embernek el kellett vállalnia..

Hát elvállaltuk a barátnőmmel,és amikor helyet foglaltunk akkor nem mellém ült,hanem egy osztálytársam mellé. Annak az osztálytársamnak adtam tollat,mert volt ilyen kvíz és csak nálam volt annyi amennyi mindenkinek elég. Meg sem köszönte és flegmán,durván ilyen lealázóan beszélt velem,és szerinte én hülye vagyok..

A barátnőm meg csak röhögött..

Az a baj,hogy tudom hogy azt fogjátok írni,hogy hagyjam el az ilyeneket ne foglalkozzak,de nincs más. Abszolút nincs más,csak azok..



Ha már így belementem az életembe még egy kérdés:

Miért csúfolhatnak a fiúk?


Sokan mondják "de csúnya vagy száradjon ki a lelked" meg ilyesmiket.. Átlagosnak érzem magam,és rengetegen az osztályomba rondábbak nálam és még sem csúfolják. Csak engem csúfolnak.. Ezért igencsak megkeserítik az életemet.. Gondolj csak bele..

Megyek az utcán,az ebédlő fele. Jönnek velem szembe,a fiúk (általában azok akik velem egykorúak) és de csúnya vagy stb..

A kicsik visszamenet az iskolába jönnek velem szembe,és ők is elkezdenek ütlegelni..

Sokan mondják,hogy ne foglalkozzak velük.. Normális fiúk mondják ezt,mert ezek na úgy van az egész velem egykorú osztályközösség,hogy van 3 osztály. Egyik a kisgimnázium(felvételizni kellett) és még maradt a másik 2 az meg a gyengébb elméjűeknek való osztály.. Ott van minden.. Fele cigányokból áll,van közte homoszexuális(ő is csúfol) meg van közte olyan lány is(azt hiszem félcigány) aki közösülni akar már.. Szóval van itt mindenféle..

Jaa és majdnem kihagytam.. Csak akkor csúfolnak,ha bandában vannak. Értem ezt úgy,hogy ha egyedül jön velem szembe nem csinál semmit.. De ha 3-4 en jönnek,na akkor de csúnya vagy rohgyjá meg,száradjon ki a lelked stb..


Magamról: általában normálisan öltözködök,nem szeretem a mai zenét,inkább ilyen Led-Zeppelin félék jönnek be.. Ezt úgy értem,hogy ÁLTALÁBAN hát néha eltévesztem a divatrendet.. Hippi nadrág,meg ilyen régies felső..



2012. dec. 19. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy én a kisgimnázium közé tartozok,nehogy félreértse valaki..
2012. dec. 19. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Úristen, amiket itt leírtál.. sajnálom, hogy ezek történnek veled. De sajnos mást én sem tudok, csak annyit hogy látványosan ne foglalkozz velük, és abbahagyják. Látni fogják, hogy nincs reakció, nem tudnak min röhögni, és inkább keresnek majd mást. Akik csúfolnak, azok között mindenféle van? Mármint, osztálytárs, cigány, kicsi, nagy, mindenki? Vagy csak bizonyos réteg? (Elnézést a hülye fogalmazásért, ezalatt azt értem, hogy csak egy tipikus banda, vagy tényleg mindenki, egymástól függetlenül).
2012. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyik banda: velem egykorúak van egy cigány,egy ilyen melegesen öltözködő(odaadtam a menzán neki a bejglimet és illedelmesen megköszönte ma nem tudom mi lett vele) meg 2 átlagos gyerek. Ezek mind rossz tanulók..

Másik banda: egy homi gyerek(vasalja a haját,meg ilyen nyomi homi feje van) egy átlagos gyerek,egy hülye(van róla papír,hogy hülye,de nem írassák át a szülei a kisegítőbe) és egy kis növésű gyerek.. A másik banda néhanapján ver..

A kicsik néha beszólnak néha meg ütögetnek is.. Nem merem őket megütni,mert még kicsik..

2012. dec. 20. 14:50
 4/5 2xSü ***** válasza:

> Meg sem köszönte és flegmán,durván ilyen lealázóan beszélt velem,és szerinte én hülye vagyok..


Ennek bizonyára van valami előzménye, amit nem ismerünk…


> Az a baj,hogy tudom hogy azt fogjátok írni,hogy hagyjam el az ilyeneket ne foglalkozzak,de nincs más. Abszolút nincs más,csak azok..


Ez így biztos nem igaz, csak így látod. Általános iskolában nem voltak igazán jó barátaim. De voltak más területen. Mindig lehetőség van új embereket megismerni, barátokat szerezni. Legjobb mód, ha keresel valami közösségben űzhető hobbit. Ez más szempontból is hasznos. De még akár egy iskolaváltás is lehet alternatíva.


> Átlagosnak érzem magam,és rengetegen az osztályomba rondábbak nálam és még sem csúfolják.


Valószínű azért, mert te le is reagálod a dolgot, hatással van rád. Ha nem reagálsz rá az sem feltétlenül a legjobb. Ha reagálsz rá, de láthatóan úgy, hogy nincs benned érzelmi kitörés, megőrzöd a méltóságod, a hidegvéred, akkor értelmetlenné válik a csúfolásod. Pl.: ha teljes nyugodtsággal a „csúnya vagy” kijelentésre mosolyra görbíted a szád, és azt mondod, hogy „meglehet, de hát ugye te sem vagy egy matyóhímzés”, majd faképnél hagyod őket, akkor az hatni szokott. Ha jönnek utánad, vagy eléd állnak, akkor is lehet úgy reagálni, amivel nem tudnak mit kezdeni. Pl. megállsz, „Útban vagytok, az idő meg drága…”


A verés egy másik dolog. Az a szülőkre, meg osztályfőnökre tartozik, azt nekik mond el. Mi maximum sajnálkozni fogunk, azzal meg nem sokra mész.

2012. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nem is olyan rossz,matyóhímzés..:D
2012. dec. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!