Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a barátnőim?

Miért ilyenek a barátnőim?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy baráti társaságban, és van ott két lány is ők legjobb bnők, ők is a barátaim. Tavaly olyan jól elvoltunk ebben a társaságban de ez a két lány akik legjobb bnők mostanában folyton mondják h milyen hülye, őrült lettem, meg hogy folyton belebeszélek a mondani valójukba, és vmin multkor először megésrőtdtem rájuk ami félre értés volt és mondtam is hogy bocsánat, és erre felhozzák h akkor milyen durva voltam pedig nem is voltam durva! másik bnőm szerint nem voltam az:( nemtom mintha keresnék a kifogásokat, hogy nem akarnának velem lógni, ugyanakkor meg hívnak pizzázni, át hozzájuk és vmikor kedvesek és jól lehet veük beszélgetni.. nincs legjobb barátnőm:(

vmit akarok velük beszélni, vagy mondjam el hogy bennük mi zavar?

vagy nem jó ötlet? nem akarom ennyiben hagyni..(am tudom magamról h milyen vagyok..)

16L


2012. okt. 1. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:

bocsi a hibákért! ritkán panaszkodok nekik, de egyszer vmiért megbántottak és kitört belőlem de nem ordítottam, vagy hisztiztem csak elpanaszoltam kicsit ideges voltam amiért megbántottak de akk is úgy jött ki a helyzeth én értettem félre és ezt megbeszéltük..am én is hívom őket, sütök a barátimnak sütit meg kedves vagyok velük..azért lehetett furcsa nekik mert én mindig mosolygósabb vagyok meg röhögős, hülyülős típus.. de ők összetartanak és olyan kellemetlen volt amikor a nyakamba zúdították ezthogy nem tudtam rá mit kinyögni.. ennyire szar alak vagyok?:/ de én nem vagyok rossz barátnő szerintem..

de annyit mondtam h akk nem szólok hozzátok aztán nem lesz ebből probléma h milyen vagyok és akk meg elkezdenek mentegetőzni h szó sincs erről.. ha meg elmondomh őszintén ezek bántanak hülyének fognak megint nézni és én fogok szarul kijönni.. tudom jogos h milyen barátság ez ugyanakkor meg jó barátaim is de néha elbizonytalanodok:(

2012. okt. 1. 16:19
 2/3 anonim válasza:
Serdülnek, de egyépként szerintem nagyon de nagyon finoman mond el nekik h mi bánt, és ha igazi barátnők akkor megértik, tudom mert én is voltam olyan miint a te két barátnőd (állítólag :) )
2012. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:)
2012. okt. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!