Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem vannak ilyen...

Csak nekem vannak ilyen barátnőim?

Figyelt kérdés
A barátnőim sosem mondják el semmi bajukat. Ha megkérdezem miért nem akkor azt mondják mert nem rám tartozik és ha elmondják attól még nem fog megoldódni. De szerintem a barátnők el szokták mondani a problémáikat egymásnak. Az oké, hogy nem oldódik meg de lehet jobban érzik magukat ha elmondják. Én el szoktam mondani a bajaimat nekik de lehet ezentúl már ritkán fogom. Nem értem miért ilyenek barátnőim..Másnak meg gondolom jó barátai vannak csak nekem ilyenek. 20/L
2012. szept. 28. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barát lennél, nem kényszerítenéd rájuk, amit nem akarnak. Én pl. nem mondom el soha, ha problémám van, a barátnőm meg egész nap képes beszélni róla. Elfogadtuk, hogy ilyenek vagyunk. Neked is ezt kéne tenni, vagy új barátokat keresni.
2012. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőim többségükben mindig csak panaszkodni jönnek hozzám :( Múltkor is pl. az egyikük egyből letámadott és elkezdte szidni a pasiját, én meg csak hallgattam. Hát jó hülye voltam. Aztán egyszer csak megkérdezte, mi van velem, és ahogy válaszolni próbáltam a kérdésére, egyből ismét a pasijára terelődött a szó.

Szerintem lehet, hogy már ők is túl soknak érzik, hogy elmondod nekik a problémáidat. Nem állítom, hogy olyan lennél, mint az én barátaim közül pár, de lehet, hogy ami neked nem tűnik sok panaszkodásnak, az másnál már túllő a célon.

2012. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hál'isten nekem csak ilyen barátnőim vannak. Évekig tartott mig kiválogattam őket a tömegböl.
2012. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az én barátnőim is ilyenek csak ők 14 évesek nem 20 :s
2012. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első válaszoló!

Szerinted megértőbbnek kellene lennem és elfogadni, hogy ők ilyenek?

2012. szept. 28. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Te tényleg 20 éves vagy?
2012. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy nem bíznak benned?
2012. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló!

Igen 20 éves vagyok. Tudom gyerekes a problémám de nekem ez fura.


Kedves utolsó válaszoló!

Még nem gondoltam erre. Nem adtam nekik sem indokot amiért ne bíznának meg bennem. De lehet elgondolkozom rajta és rájövök talán én rontottam el valahol.

2012. szept. 28. 18:56
 9/12 benimay ***** válasza:

Hát én úgy vok vele h amit a barátaim el akarnak mondani azt szívesen meghallgatom meg segítek nekik... de amit nem akarnak arra nem is vok kíváncsi!

Tudod mindenki különbözik, van, aki szereti kibeszélni a bajait, van, aki inkább magában szereti lerendezni.

Sztem ez el kellene fogadnod.

2012. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj, hogy nem lelki szemetesládának használnak!

Egy dolog, hogy persze, beszélgessenek a barátok, de megőrülök attól, aki folyton csak panaszkodik... Szakítottam már meg barátságot emiatt! Ne akarja már rámnyomni a depresszióját. Ha olyasmi dolog, amiben tudok segíteni, vagy tényleg valami történt az illetővel, az persze más, nem vagyok szívtelen, hogyne hallgatnám meg... De, aki csak panaszkodni tud. Na, olyan barát nem kell!


Mellesleg, honnan tudod, hogy egyáltalán van problémájuk??

2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!