Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem vannak ilyen...

Csak nekem vannak ilyen barátnőim?

Figyelt kérdés
A barátnőim sosem mondják el semmi bajukat. Ha megkérdezem miért nem akkor azt mondják mert nem rám tartozik és ha elmondják attól még nem fog megoldódni. De szerintem a barátnők el szokták mondani a problémáikat egymásnak. Az oké, hogy nem oldódik meg de lehet jobban érzik magukat ha elmondják. Én el szoktam mondani a bajaimat nekik de lehet ezentúl már ritkán fogom. Nem értem miért ilyenek barátnőim..Másnak meg gondolom jó barátai vannak csak nekem ilyenek. 20/L
2012. szept. 28. 18:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Onnan,hogy ma barátnőm beszélt a barátjával telefonon és neki elmondta a dolgokat. Mielőtt azt hinnéd kihallgattam őket ott voltam náluk és beszélgettünk ő meg nem ment ki a szobából mikor telefonált.

A másik barátnőmét onnan tudom, hogy mikor találkoztunk 3-an akkor a másik barátnőnknek elmondta.

2012. szept. 28. 19:38
 12/12 anonim válasza:
Jézusom itt még senki nem hallott BARÁTSÁGRÓL. Ezek nem barátok! Hogy lehet ilyet mondani egy barátnődnek hogy "attól hogy elmondom nem fog megoldódni". Szerintem sürgősen keress új barátokat. Egy kapcsolat alapja mindig a bizalom .És ez itt nincs meg!Szerintem ez a barátság ami közted és köztük van addig jó amíg gondtalan minden.
2012. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!