Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak? A...

Szerintetek mit csináljak? A "legjobb" barátnőmmel 2 hete nem beszéltünk és úgy gondolom, hogy a fiúja miatt, mert előtte soha nem volt ilyen! Tovább lent.

Figyelt kérdés
Az történt, hogy az a csaj, akit a legjobb barátnőmnek hittem, meg állítólag fordítva is így volt, most bekerült nagyobb városba suliba. Aztán november elején facebookról megtudtam, hogy van barátja (nem volt kitéve a családi állapotnak, de írták egymás üzifalára, hogy szeretlek, stb...). Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy mostmár a barátja. Majd előadott nekem egy hosszú, szerintem kitalált történetet és azt állította, hogy el akarta mondani személyesen.. Na de azóta már minimum 5-10x találkoztunk mióta van a barátja. Egy csomó hülyeséget adott elő, hogy mentse magát, amit én természetesen nem tudtam elhinni. De mihelyst elkerült szeptemberben, egyre kevesebbet beszéltünk és találkoztunk. Ez engem nagyon bántott. Főleg az, hogy 2 hónap után tudtam meg, hogy van barátja. Most 2 hete nem beszéltünk. Haragszok rá. De szerintem teljesen érthető a haragom. Tipp? Mit kéne csináljak? Mi a véleményetek? Ha nem értetek valamit írjátok meg és leírom mégegyszer.:)

2012. nov. 30. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb barátnőd. Nekem az volt h az egyik legjobb barátnőmék kiköltöztek Németországba(mint oly sokan). De mindig beszélek vele skypon (most is amikor a kérdést írom. És a barátságunk még mindig ugyanolyan jó mint régen, amikor itthon laktak. De a te leírásod alapján ti nem sokat foglalkoztok egymással.
2012. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig mindig együtt voltunk. Egy csomó mindent együtt csináltunk, stb... annyira nem értem meg nem is tudom mi lett vele. De az az érzésem, ha szakítanak majd a barátjával megint jó leszek neki. De akkor már késő lesz, mert amikor a barátja volt akkor is kellett volna velem foglalkoznia. Legalább 1-2 mondatot írni, hogy mizujs vele vagy valami. Egy legjobb barátnő ha van pasija akkor sem hanyagolja el az Ő legjobb barátnőjét... De ez lehet csak az én elméleteim szerint van így..
2012. dec. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!