Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért van úgy, hogy sokszor...

Mért van úgy, hogy sokszor akit barátodnak hittél, az támad hátba először?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Unkulturálatlan?:D Hát ez jó:D Ha létezne is ilyen szó, max a kulturálatlan ellentéte lehetne, úgyhogy addig örülnék ameddig unkulturálatlan vagyok:D

A kérdésre válaszolva, ez általában a rossz emberismerőkkel fordul elő, de persze ez attól még nem téged minősít rosszul. Tudom, ez nem boldogít:( Vannak gyökér emberek.

2012. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nyilván vannak "szemét gonosz emberek", de pl. hallottam olyan helyzetekről, amikor én is nagyon leakadtam, hogy milyen hülye a másik ember, mert hagyja magát becsapatni..meg tapasztaltam is magamon hasonlót. Sokszor olyan vak emberek vannak, észre nem vennék, hogy viszonyul hozzá egy másik ember, közben a másik meg élvezi a másik ember szeretetét/kiszolgáltatottságát. Nem csak a "kétszínű" emberek tévednek, hanem az is aki bedől nekik, amikor olyan helyzet van, hogy simán észre is vehetné.
2012. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Tipikus....velem is ez van...mindig összeveszünk,meg pl. most is olyan fiúval kezd ki,akiről nagyon jól tudja,hogy tetszik nekem már régóta.... :S
2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Néha a barátok annyira egy hullámhosszon vannak, hogy ugyanaz tetszik nekik:))(20/L)Nekem pl néha egy pasi a haverjával együtt is bejön x-). De attól még szemétség, visszafoghatná magát.
2013. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!