Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut először eszetekbe a...

Mi jut először eszetekbe a Viktória név hallatán?

Figyelt kérdés
Milyen névnek gondoljátok, milyen típusú embert képzeltek el a név hallatán?Ezt külsőre is értem.
2012. szept. 6. 16:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki olyat amilyen Viktóriát ismer.
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
hercegnős...előkelő, nőies, elegáns, magabiztos,szép de talán ici picit beképzelt
2012. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Victoria Beckham jut eszembe a Viktória név hallatán. Nekem nem tetszik, cigányosnak tartom (ez csak vélemény). Külsőre barna hajút képzelek el, mást nem.
2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

Többet is ismertem/ismerek, én nem adnám a gyerekemnek.


Nomen est omen.


Az egyik bunkó, a másik kétszínű hisztérika, a harmadik meg 15 éves kora óta mindenkivel lefekszik...

2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
A nagymamám :)
2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem a vízesés
2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
a tékasztorik blog :D
2012. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"a harmadik meg 15 éves kora óta mindenkivel lefekszik..."


Vörös?

2012. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

A királynő!

Viktória angol királynő, aki eddig a leghosszabb ideig ült az angol trónon, akinek uralkodását elnevezték "viktoriánus kornak", mert ez időszak alatt rengeteg újítás, újdonság került be az állam törvényei közé. Megújult politika, gazdaságilag megerősödött az ország, a kultúra stb. Uralkodásával gyakorlatilag a sötét középkorból a reform-korba vezette az országot.

Külsőre? ... ha láttad már a képét, erős testalkat, határozott külső, erős vezető!

2012. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
54%
Beképzelt, fennhéjázó, pökhendi, kövér... Ezek a szavak jutnak először eszembe, több Viktóriát is ismerek, mindre ráillik.. :D
2012. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!