Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut először eszetekbe a...

Mi jut először eszetekbe a Viktória név hallatán?

Figyelt kérdés
Milyen névnek gondoljátok, milyen típusú embert képzeltek el a név hallatán?Ezt külsőre is értem.
2012. szept. 6. 16:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
45%

read4me!


Nem, legalább is régen szőke volt, most nem tudom, egy ideje nem láttam.


Amúgy nyilván ezek csak az én tapasztalataim, biztos vannak normális Viktóriák is. A tékasztoris csaj amúgy jó arc lehet, de valljuk be, 30 x évesen még mindig a szüleivel él...


Nekem sajnos ez ugrik be a vízesés helyett. :-(

2012. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

Az alapvető probléma itt az, hogy sokan itt a saját ismeretségéből vett Viktóriák által jellemez... ez helytelen a kérdés nem az volt hogy mit gondolsz a Viktória nevű ismerőseidről..


Senki ne vegye magára nem bántás, de óva inteném a kérdezőt hogy ez alapján mérlegeljen.


Én a következőket gondolom: Egy elengáns,méltóságteljes,kiegyensúlyozott nő képét látom magam előtt. Becézése Viki szerintem abszolút kellemes hangzású nőies név.


Mivel valószínűleg gyermeknek választotok épp nevet, ha nem gond megkérdezném a vezetéknevet. Nagyon fontos hogy együtt jó legyen a kettő szerintem.

2012. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Először Bőr Viktória jut eszembe az Anna-bál szépe 2012-ben.
2012. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
57%
Orbán Viktór ia
2012. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%
Egy hü.lye pics.a, aki elszedte a pasimat
2012. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, elegáns, uralkodói név.
2012. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%
szeret szervezkedni kicsit - idegesítő... van egy ilyen nevű évfolyamtársam baromira utálom.)))
2012. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem a három legjobb barátnőm. Mind Viktóriák, és nagyon különbözőek. Sajnos egyikük öngyilkos lett 20 éves korában, így egy kis szomorúság is vegyül a képbe nekem. :(
2012. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a kedvenc női nevem. Annak ellenére, hogy csak egy Viktóriát ismerek, és nem éppen egy erős jellem. Kétszínű, hazug, pénzéhes. Viszont én eltudok vonatkoztatni személyektől, és szerintem egy szépen csengő, elegáns név. Ha lányom született volna, ezt a nevet kapja.
2012. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőim. :) se kövér, se sovány, kicsit beképzelt.
2012. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!