Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Mért haragudott...

Mit tegyek? Mért haragudott meg rám?

Figyelt kérdés
Tavaly ballagtam el a suliból ahol az egyik legjobb barátnőmmel táncoltunk együtt és akkor még tök jóba voltunk meg minden. Aztán a nyáron is találkoztunk meg beszélgettünk egy csomót, meg mindig elmesélte ha fiú aki tetszik neki sose ír neki, meg hogy mit tehetne hogy a srác felfigyeljen rá. Most hogy elkezdődött a suli ugye már nem egy helyre jártunk én gimibe ő meg még általánosban még itt sem volt semmi baj, aztán úgy döntöttem visszajárok táncolni a régi sulimba először nagyon örült neki és a 4. táncpróbáig nem is volt gond. Aztán az 5. táncpróbára már jöttek a fiúk is. (A srác aki tetszik neki szintén táncol sőt ő az lb-m párja) Tánc előtt ugye én tök jól elbeszélgettem a fiúkkal, mert év vége óta nem láttam őket meg minden. Aztán próba végén a csaj már nem szólt hozzám meg semmi. Ezután a következő próbákon se sőt elég szépen kibeszélt a hátam mögött meg minden. Szerintem féltékeny mert azt hiszi, hogy a srácnak én tetszem (pedig tudja h nekem más tetszik, meg hogy sosem tennék vele ilyet), meg lehet azért mert én valamivel jobban táncolok, és irigy hogy én gimiből oda visszajárok, meg a tánctanár jobban kedvel engem mint őt. Van még esély arra hogy újra szóba álljon velem, vagy hogy elmondja mért ilyen?

2012. okt. 29. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már őt kèrdezni?
2012. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy próbáltam, a húgát is megkérdeztem ő se tudja mi baja van velem.
2012. dec. 3. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz lesz kideríteni, hogy mi a baja. Lehet féltékenység, de akkor meg egyszerűen ő a h.lye, nem tudsz vele mit csinálni.:(
2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!