Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért haragudott meg rám?...

Mért haragudott meg rám? Jogos a haragja?

Figyelt kérdés

Azt hiszem megsértődött rám a legjobb fiú barátom.

Pár hete kitaláltam,hogy el sétálok a következő faluig míg a vonatot vártam.Mivel 2 órát várnom kellet rá.5km-er volt az egész,de útközben felvett egy srác,és elhozott hazáig,hogy ne keljen várnom.Erre tegnap este felhívott,hogy nem e találkozhatnánk.De mivel hulla fáradt voltam,kértem napoljuk el a talit.Bele is egyezett.

Erre ma meséltem a legjobb fiú barátomnak,ő meg ki akadt,hogy nem vagyok normális.Vad idegen mellé,hogy volt bátorságom be ülni,stb.Meg hogy akár meg is erőszakolhatott volna.Erre vissza vágtam neki,h akkor hülye vagyok.De úgy érzem valamiért most haragszik.El is köszönt tőlem.S ez most zavar nagyon :(


2012. okt. 4. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van a barátodnak.

Vadidegen mellé beülni a kocsiba nem vall okos ember viselkedésére. Magyarul tényleg hülye vagy.. Tudod jobb félni mint megijedni. A mai világban sosem lehet tudni kivel mi történik.. De ha már ennyire nem voltál okos, legalább most nézz, informálódj utána, hogy milyen következményei lehettek volna a buta lépésednek. Hátha utólag rájössz, és többé nem teszel ilyet.

Csak hogy tud: A világon mindenütt, még Magyarországon is a legtöbb erőszak, és gyilkosság a stopos áldozatokból lesz.

2012. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem akartam stoppolni...5 km-er sétába nem haltam még sosem bele.

Jó hülye voltam,nem gondolkodtam.De itt vagyok éllek,nem esett semmi bajom.Akkor mit kell ezt annyira felfújni nem értem.

2012. okt. 4. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért kell felfújni, hogy átérezd a helyzet súlyosságát. Vállon veregetni mégsem kéne, nem igaz??

Az meg, hogy nem történt semmi, ennek örülj. Mert ott lehetne a "mi van ha történt volna??'

2012. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jogos a barátod haragja. Talizgatni egy vadidegennel ismét "hülyeség". Attól még, hogy egyszer épségben hazavitt, nem biztos, hogy szent. Ha pedig az elővigyázatlanságod miatt baj ér, akkor ugye te is érzed, hogy nem 100%-ig a támadód lesz a felelős?
2012. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos a baltás gyilkost fogtam ki xĐ

Ha beülök vele a falunkban egy kávéra abból még bajom nem lehet.Főleg h emberek között lennénk.

Nem értem miért kell drámázni..Kivi lennék itt a válaszadók többsége hogy ismerkedik.Ha egy vadidegen leszólít tökön rúgod oszt elszaladsz?Főleg ha szimpatikus is?

2012. okt. 4. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a barátod nagyon szerethet és félthet, és hát jól ráijesztettél. Nem hiszem, hogy sokáig haragudni fog.

Amúgy persze, hogy nem kell tökön rúgni senkit, ha leszólít az utcán, csak a kiszolgáltatott helyzeteket kell kerülni. Mint például egy általa vezetett autó anyósülését.

2012. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De nem egyedül ült a kocsiban.Négyen voltak,2 csaj és 2 pasi.+ az egyiket ismerem is.Ide valósi ahová én.Amúgy be se szálltam volna.Én se vagyok hülye.

Én is szeretem őt mint barátot nagyon,és ezért is fáj,hogy most duzzog rám :(

2012. okt. 4. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd megbékél.
2012. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv és fiatal vagy...

Sose lehet tudni a másik szándékait, kár a mi lett volna, ha... dolgon görcsölni, de ne feledd, hogy nem minden ember jó szándékú. Az is lehetett volna, hogy elrabol és most nem irkálnál ide ilyen vidáman...

2012. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!