Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek okkal haragudott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek okkal haragudott meg?

Figyelt kérdés
Mindketten egy Osztályba járunk gimibe (elsősök vagyunk és a szecskáztatás a suli hagyománya, és ezen a héten a 12.-ek körbejártak és kérdezgették kinek adjanak plusz pontokat(akinek a legtöbb pontja van az fog szívni)a bnőm nagyon fél , nem tudom miért mivel nekünk 4-5 pontunk van egyeseknek pedig 40-50-60.Amin pedig kiakadt az az volt hogy amikor jöttek pontozni mondtam hogy adjanak a bnőmnek 4 pontot :) Erre teljesen begurult szemen is ütött úgy hogy 2óráig nem láttam, ez nem zavart, inkább az hogy megsértődött pedig csak viccelődésnek szántam mivel ez csak egy játék.Szerintetek okkal sértődött meg ? és én vagyok a hülye....
2012. szept. 7. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ő a hülye és nincs humora, szerintem ne bonyolítsd túl. 19/F
2012. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!