Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit reagálnátok, ha a pasitok ilyet mondana? Okkal aggódom?

Figyelt kérdés

2 éve szakított velem a barátom mert 1 csaj bekavart a hazugságaival. Később összejött vele, de aztán kiderült minden hogy milyen a csaj, és akkor szakított vele.

Nemrég újra beszéltünk, találkoztunk és most megint járunk.

De a barátom azt mondta hogy külsőleg jobban tetszik neki a másik lány. Erre persze megbántódtam de azt mondta hogy belsőleg viszont én tetszek neki jobban és hogy vele már nem beszél szinte soha és nem érdekli, ezzel szemben én igen.

Okkal aggódok? Egyszer már elhagyott miatta. Igaz hogy megváltozott a helyzet és kiderültek a hazugságok, de nem tudom mit higgyek.

Tényleg lehetséges hogy ennyi idő után engem szeressen és ne érdekelje a másik?


2012. febr. 16. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasikat utálom.

Nekem mindig a szerelmem a legszebb.

22/L

2012. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
akkor nem is szeret igazán?
2012. febr. 16. 21:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát én ezt sajnos nem tudhatom.
2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bennem van a hiba, de én nem tudok elképzelni szerelmet teljes bizalom nélkül. Az ilyen jobbra-balra kavarok okosságok elég billenékenyek, bármi lehet bármikor.


35/F

2012. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 lila nyuszi ***** válasza:
Szeret, csak nem vakította el a szerelem.
2012. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? A pasid kicsit éretlennek tűnik. Szerintem nem kell megvárnod, hogy benőjön a feje lágya, keress egy értelmesebbet.

De ha nem akarod elhagyni, akkor várj még néhány hetet, és a viselkedéséből egyértelműen ki fog derülni, hogy mennyire vagy fontos neki.

2012. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát... Ha ez felvidít,legalább őszinte. De lehet h szeret, csak 1szerűen tuskó, már bocs.
2012. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

elég durván bekavart. elhitette a pasimmal hogy megcsalom egy másikkal és rávette a fiú haverját hogy kövessen. ő meg lefényképezzett mikor kimentem egy kávézóból és mögöttem ment a srác, ez volt a nagy bizonyíték.

amikor meg számonkérte a gyereket ő az arcába hazudta hogy igen, tényleg voltam vele.

csak később kiderült hogy nemigaz.

2012. febr. 16. 21:42
 9/20 anonim ***** válasza:
A szerelmednek Te vagy legszebb a világon! Ha azt mondja, hogy a másik csaj külsőleg jobban tetszik neki akkor szerinted lehetséges, hogy csak Te érdekled és senki más?
2012. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

akkor csak ilyen pótlék lennék?

azt mondta, undorodik a másik csajtól már mert ilyen dolgokat csinált.

mondjuk ő ez a kíméletlenül őszinte típus. mindenesetre rosszul esett.

2012. febr. 16. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!