Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebbe a mai világban érez még...

Ebbe a mai világban érez még így valaki rajtam kívül? = (

Figyelt kérdés

Sziasztok! Heves megyei 22 éves lány vagyok, és megőrülök az unalomtól és az egyedülléttől! :( Sulival végeztem, elhelyezkedni sajnos még nem sikerült, tehát még csak lefoglalni sem tudom magam, hogy eltereljem a gondolataimat a magányosságról :(Csak telnek a napok, és nem történik semmi. Teljesen egyedül maradtam, a barátaim mind eltűntek, ki erre, ki arra, egyetem, fősuli, a szerencsésebbek külföldön... Mivel reálisan nézem az életet, úgy pillanatnyilag nincsenek nagy álmaim. Van egy kis félretett pénzem és szeretnék felköltözni Pestre, szerencsét próbálni, hátha sikerül elhelyezkednem. Azt hiszem jót tenne a környezetváltozás, mert úgy érzem hogy megrekedtem, itt maradtam a semmi közepén. Nincs senkim, és megőrülök, hogy egész nap nem szól hozzám senki, be vagyok zárkózva, mert nincs kivel kimozdulnom. Hiányzik egy megértő, megbízható barátnő, olyan emberek társasága, akik nem lusták találkozni, beszélgetni másokkal.


Heves megyei, vagy pesti fiatalok, ha hasonlóan éreztek, magányosak vagytok és jól jönne egy barát, akkor írjatok kommentet, vagy privát üzenetet!


L/22



2012. okt. 26. 17:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Pest megyei nem jó? Pest innen max 1 óra...
2012. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak sajnos nagyon messze élek tőled.

Remélem találsz barátokat hamarosan.


27/N

2012. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Foglald le magad valamivel, pl tanulj valamit, angolul, vagy keress egy időigényes hobbit. Ha állandóan az órát nézed akkor lassan telik az idő.


Felőle levelezhetünk, Pestől 20 km-re lakom, és többször is járok 5. kerben meg Budán hetente.

2012. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első! De persze nekem Pest megyei is jó! Azért írtam Pestet mert ha lenne kivel elindulnom hogy felköltözzek, akkor az köztes hely lenne szerintem :)


Második, Te hol élsz?

2012. okt. 26. 17:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, angollal foglalkozok is, de nekem ez nincs megszokva, hogy egyedül vagyok. Nem voltam soha a társaság középpontja, de régen mindig mentünk a barátaimmal, ha más nem csak sétáltunk a városban.
2012. okt. 26. 17:55
 6/11 anonim válasza:
Te most elsősorban barátnőt,vagy barátokat keresel? Legyen az nő vagy férfi
2012. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy férfi vagy nő, de nem párkapcsolatot keresek
2012. okt. 26. 18:38
 8/11 anonim válasza:

Szervusz.


Szerintem, ha megteheted, akkor mindenféleképpen hagyd ott a helyet ahol élsz. Nem bántásból, - tehát nem akarom lökni a Bp.-i felsőbbrendű dumát - de nem igazán van lehetőség hevesben. Elég sok rokon van ott - gyakorlatilag Egri vagyok - és hát nem a legjobbakat mesélték munkaügyben. Persze ez mindenhol így van szerintem, szóval, ha nem is a társaság, de a meló miatt mindenképpen érdemes lenne.

***[Mondjuk én meg pont hevesbe szeretnék majd menekülni egyszer, pontosabban Egerben. Kész vizuális orgazmus az a város. Bár az is tény, hogy csak akkor, ha milliárdos leszek. :)]***


Szóval egy próbát megér szerintem.

2012. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató választ!!! :) Igen, ismerem a várost... bár még most léptem ki a nagyvilágba úgymond, szóval új vagyok a munkakeresés terén... de tény hogy jópár helyre adtam már le önéletrajzot és semmi visszajelzés.

Egyébként indulnék már holnap ha lenne kivel!! Albérletet egyedül finanszírozni, egyelőre munkanélkül kockázatos dolog.

2012. okt. 26. 20:29
 10/11 anonim válasza:

Igaz, de kivel mennél, ha állításod szerint nincsenek haverok/barátok? Szóval érted.

Bevallom egy picit sajnállak, tudom milyen szar mikor egyedül van az ember. Nem az volt a kedvenc korszakom. :)

De ne mondja már senki, hogy egy fiatal lány nem tud ismerkedni? És itt nem feltétlenül "olyan" ismerkedésre gondolok. Szóval mi gátol meg, hogy kimozdulj és oda menj az első szimpatikus archoz, társasághoz, paphoz, villanyoszlophoz, bárkihez? :)

2012. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!