Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van-e igaz barátság "felnőtt"...

Van-e igaz barátság "felnőtt" korban?

Figyelt kérdés
Hát ha van.. akkor én nagyon szeretnék találni egy igaz barátot, aki tényleg mindenben mellettem áll és számíthatok rá...szívesen barátkoznék, ha van kedved írj privit és vegyük fel a konkaktot. :) ( budapest és környéke előnyben )

2012. okt. 15. 17:31
 1/8 anonim válasza:
Igaz barátság ritka! Érdekből lenne több, de nem kell azt hiszem!
2012. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha van is,szerintem inkább férfiak közt.A nők olyan irigyek és rosszindulatúak,a munkahelyeken meg főleg...
2012. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
OMG
2012. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, van.

28/F

2012. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Utolsó! Na bumm! Te aztán jól meg írtad! Én azt írom NINCS!
2012. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pedig írtam neked privát üzenetet, de nem válaszolsz vissza.. :)
2012. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azonos neműek közt van. Ellentétes nemnél én nem hiszek benne és tudom, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2012. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem volt egy barátnőm,neten ismertem meg és egy évig,kicsit tovább is azt gondoltam hogy őszinte igaz barát.tartottuk a kapcsolatot ahogyan tudtuk.de idővel rájöttem hogy közel sem őszinte igaz barát.már sajnálom hogy bíztam benne.igaz barátság NINCS felnőtt korban :/ :(
2012. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!