Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmmel 7 éve ismerjük...

A barátnőmmel 7 éve ismerjük egymást, a tipikus "együtt sírunk és nevetünk" barátság, de egy ideje az a baj, hogy inkább én keresem őt és én szervezem meg a találkozókat is. Joggal akadok ki, ha szinte alig keres engem, nem?!

Figyelt kérdés

Ez őt nem idegesíti, mert szerinte ez így rendben van és az én problémám az, ha azt hiszem, hogy, ha 2 hétig nem beszélünk már nem vagyunk barátok stb, de ez engem nagyon irritál. Miért nem képes néha egy üzenet írni nekem?! Nekem ő tényleg fontos, de fordítva lehet, hogy ez nem igaz.

Ma kaptam egy üzenetet tőle,hogy elköltöznek és hogy vigyázzak magamra.Ebből nekem az derül ki,hogy nem haragszik rám én viszont még neheztelek rá.Megbocsátanék neki,mert tényleg a barátnőm,de úgy érzem,hogy úgysem fog megváltozni ezen a téren.



2012. máj. 13. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként persze én is lány vagyok :)
2012. máj. 13. 17:13
 2/4 anonim válasza:
nem fog megváltozni. tapasztalat. legalábbis szerintem. elkényelmesedett, tudja, h te úgyis keresni fogod, nyilvánvaló, h ki igényli jobban a másik társaságát. szerintem felejtős.
2012. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátságot nem lehet erőltetni.

Lehet, hogy már nem vagy annyira fontos neki, más dolgok lettek fontosak.

Ha a barátja vagy, akkor ezt is el kellene fogadnod.

Attól még szeret téged, csak éli az életét.

2012. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen tapasztalatom. Sajnos nagyon is ugy nez ki, hogy mar nem vagy annyira fontos neki - legalabbis nem annyira, mint regebben. Nincs nagyon mit tenned, hogy visszaszerezd a ragaszkodasat, szerintem lepj tul rajta.


Persze ez nem jelenti, hogy mar nem tekint a baratjanak, viszont nyilvan sokminden megvaltozott az eleteben, es mas dolgokat kell eloterbe helyezzen. 7 ev hosszu ido, es egy felnottkori baratsag mar nem olyan, mint egy tinedzserkori.

2012. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!