Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igaz barátság?

Létezik igaz barátság?

Figyelt kérdés

-Nektek van legjobb barátotok, akit már egy jó ideje ismertek és szinte mindent megosztatok vele?

-Létezik igaz barátság, vagy csak a filmekben van ilyen?

-Van olyan akinek szinte mindent elmondtok és ő is elmondja?

-Aki jobban ismer, mint saját magát?

-Akivel naponta legalább egyszer beszéltek, mégha telefonon is?



2012. ápr. 21. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de sajnos nekem még speciel nem volt benne részem, de ismerek olyat akinek igen.

Hát...szerencsések.

2012. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nekem se volt... sajnos :(
2012. ápr. 21. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem több ilyen is van. Szerencsésnek mondom magam, mert általában soha nem hagynak egyedül ha baj van. Valamelyikőjük mindig ott van mellettem. 3 különböző társaság, összesen 6 emberről mondhatom ezt el:) És most azt hiszem találtam az új munkahelyemen még egy embert aki iránt így kezdek érezni.
2012. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van több is igaz nem beszélünk minden nap de szrintem ez nem fontos
2012. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Biztos létezik csak a szerencsésebb fajtával://
2012. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.Hárman vagyunk igaz barátok.A 3 grácia ahogy hívjuk egymást.Az egyik lányt 3 éves korom óta ismerem,mert együtt jártunk oviba (egy csoportba)A másik lány általános iskola első osztályában csapódott mellénk.Akkor voltunk 7 évesek.Egyidősek vagyunk,így most hogy idén töltjük a 40 évünket,hát elmondhatom,hogy több mint 30 éves barátság van köztünk.Igaz az élet elsodort egymástól minket,de hála a telefonnak,internetnek mindig tartjuk a kapcsolatot,és mindent megbeszélünk.A legféltettebb titkunkat is ismerjük.Évente 2 hetet mindig együtt nyaralunk.(én külföldön élek,így minden évben kijönnek hozzám 2 hétre. Ha én megyek haza akkor velük vagyok ameddig tudok.) A net segítségével olyan mintha egymás mellett lennénk,hiszen hárman van hogy órákig dumálunk.Szombatonként egy pohár bor társaságában kamerán keresztül beszélgetünk hárman,és hajnalig tartó nevetések,sírások,pletykálások,szórakozások mennek.Mint írtam idén leszünk 40 évesek.(kettőnknek ugyanabban a hónapban lesz a szülinapja 6 nap eltéréssel,míg a harmadik lány augusztusi születésű) De már tervezzük az igazi hármas szülinapi partit..Már hetek óta gondolkodunk,és amikor valakinek beugrik egy tipp,már jön is a pár órás duma..:) Valami felejthetetlent akarunk csinálni..

Tavaly születésnapunkra például egyforma tetkót csináltatunk.

Azt hiszem én nagyon szerencsés vagyok,hogy igaz csak kettő igaz barátom van,de ők itt vannak..

2012. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

- Van, szeptember óta és szinte mindent megosztunk egymással.

- Igen, létezhet igaz barátág, nemcsak filmekben.

- Igen, van.

- Ilyen nincs. :)

- Szinte minden nap beszélünk, telefonon, smsben, facebookon.


én 20L ő 22L

2012. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 éves korom óta ismerem, ő a legjobb barátnőm, vannak más fontos barátaim is, akikre mindig számíthatok, de azok nem annyira mélyek a részemről...mármint tartjuk velük a kapcsolatot, jófejek is, de előttük vannak titkaim...persze ismerik a hülyeségeimet, meg a bajaimat...de..barát csak egy van most vagyunk 25 évesek, 15 éve vagyunk barátok! annyit tudok mondani hogy mindig azt mondjuk magunkról hogy az alapok hasonlóak, de amúgy totálisan más a természetünk...mindenben, neki van tesója, nekem nincs, én a vad, extravagáns, drága, felelőtlen, könnyű dolgokat szeretem, és ellazáskodok mindent, ő karrierista, precíz, nyugodt, harmónikus, spórolós...szerintem ezt tartja életben a kapcsolatunkat, ami mindig megújul. volt hogy ő külföldön dolgozott messze tőlem évekig és a barátság a technikának köszönhetően semmit nem vesztett az intenzitásból, sőt!

nagyon jól ismer engem és én is őt, mindig azt szokta mondani nekem: én úgy ismerlek hogyha csak hátulról látlak akkor is tudom milyen arcot vágsz!

nagyon aranyos!

2012. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ezek nagyon szép barátságok, amiket itt elmeséltetek nekem! :)

-Nekem volt egy barátnőm, de neki nem nagyon mondtam el a kis titkaimat, mert nem bíztam benne..! (sajnos, de volt rá okom)

De igazából nem voltunk a legjobb barátnők, csak a suliban, és ő nem is ismert engem igazán, néha olyanokat mondott ami egyáltalán nem vallt rám. Én viszont elég jól ismerem őt, néha ezen én is meglepődtem, lepődök.. Mi már baba korunk óta ismerjük egymást, de 9 évesen lettünk "legjobb barátok", ez a barátság csak 7 éven át volt jelen. Azóta nem nagyon keres. Én kerestem őt párszor, de mindig lemondta a találkozónkat a randijai végett. Szóval megszakadt a barátság :(

De ő mindig csak bulizna, én pedig nem nagyon szeretek bulizni.

Most 17 évesek vagyunk, középiskolások és 2 különböző suliba járunk, ő ott talált magának egy új legjobb barátot. Én is találtam rengeteg új barátot a suliban, de olyan igazit még nem találtam..

Meg az is probléma még, hogy Ő és az én új barátaim, mondhatni "ellenségek". :P

Szóval nincs igaz barátom, de remélem majd egyszer lesz...! :D

Köszönöm a válaszaitokat és örülök, hogy tényleg van IGAZ BARÁTSÁG! :)

2012. ápr. 21. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Van.

Kettő között évődök.

Az egyiket ovis korom óta, a másikat általános iskola óta ismerem. Vannak személyes titkaim, de mondhatom... mindent megosztok velük. És ők is viszont.


Igaz barátság? Attól függ honnan nézzük. A filmbeli barátságok.. hát ezt hagyjuk inkább!


Van igaz barátság, de ahhoz két ember kell és ha csak az egyik ember keresi a másikat, az már nem az...


A 4. kérdésed érdekes. Ezt kifejteném!

Vicces, mert a két barátnőm közül az egyikkel nagyon hasonlítunk, viszont a másikkal állandóan ütközik a véleményünk :) Talán ettől vagyunk barátok... és nem mondom, hogy könnyű, de mindig ott vannak a pozitív tulajdonságok..na de visszatérve: tudják milyen vagyok.


Hetente beszélek velük, az egyikkel többször találkozok az iskola miatt, a másikkal pedig hétvégente.. néha még hétköznap is :)


Nehéz igaz barátokat találni, de ha megtalálod azt a személyt, aki a bizalmasod.. na az az igazi barátság!

2012. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!