Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres már?

Miért nem keres már?

Figyelt kérdés
Van 1 srác akit kb. 1 éve ismertem meg. Nagyon jó barátokként tekintetünk egymásra. Mindent megbeszéltünk. Minden nap beszéltünk msn-en és facen is, sőt élőben is találkozgattunk. Ő elmondta, hogy nagyon tetszem neki, és igazából nekem is bejön. De megbeszéltünk, hogy a nagy korkülönbség miatt nem lehet közöttünk semmi, csak barátság. De az utóbbi hetekben már nem ír rám, már nem találkozunk meg semmi. Msn-en sem ír már rám, persze ha én ráírok ír rendesen, meg elhülyünk úgy mint régen, de unom, hogy mindig nekem kell ráírnom. Már vagy 1,5 hete nem is beszéltünk. Vajon miért távolodtunk el egymástól?

2012. ápr. 5. 12:26
 1/6 anonim válasza:
100%
Lehet szerelmes beléd, és szar érzés, hogy nem lehet azzal, akit szeret. Mennyi idősek vagytok?
2012. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 15.. de ő már 22
2012. ápr. 5. 12:30
 3/6 anonim válasza:
91%
És?! Ez semmi! Ha mind a kettőtöknek bejön a másik, nehogy már emiatt ne legyetek együtt!!! Köztem és az első barátom között 9 év volt. Vele veszítettem el a szüzességem, közel 2 évig voltunk együtt. Szerintem beszéljétek át még egyszer ezt a dolgot!!! Sok sikert, és majd írj, hogy mire is jutottatok. (Már ha beszélsz vele erről.)
2012. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De most nem feltétlen a járáson van a hangsúly. Ha már barátkozni sem akar velem, mit várjak tőle? Meg félek, hogy ez a nagy korkülönbség befolyásolná a kapcsolatunkat.
2012. ápr. 5. 23:49
 5/6 anonim válasza:
#4: A párom és én köztem 8,5 fél év a korkülönbség. :D
2023. máj. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!