Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hagyjam inkább békén, ha ő...

Hagyjam inkább békén, ha ő nem keres? (lent)

Figyelt kérdés

15éves vagyok, és 3éves koromban hagyott ott az apám.Kb 2évvel ezelött felvette velem a kapcsoltot, és kiváncsi voltam elkezdtem vele msnezni.De titokban, nem mondtam el anyukámnak.Aztán kezdtem megszereti, és elmondtam anyumnak , hogy beszélek vele.Nem örült neki, de azt mondta, hogy úgysem tud ellene tenni.

Aztán még kb egy fél évig beszélgettem vele.Találkoztam is vele, de az is csak 5perc volt, de olyan volt mintha egy idegennel találkoztam volna, bár mondjuk az is:S

Aztán kb. 2hónapja beszéltem vele utoljára.Nem volt valami kedves.Azért elég rosszul esett.Ma is fenn volt MSN-en, de ahogy megláttam, hogy bejelentkeztem akkor ő kilépett.De már többször volt így.Én dikert nem írok neki.

Mit csináljak?Várjam meg hátha ír?Töröljem?

L/15


2010. aug. 15. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
SAjnálom, hogy ilyen a kapcsolatotok. Szerintem ne töröld, de te se nagyon próbálkozz. Zaklatásnak venné. Ha akar, majd ír ő. Bár én magamból kiindulva szerintem nem nagyon válaszolnék, vagy legalábbis érzékeltetném, hogy mennyire rosszul esik a viselkedése.
2010. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se töröld. :) Hátha majd később meggondolja magát, és akar majd beszélni veled.

Meg azért mégis csak az apád! Legalább valamilyen kapcsolatod legyen vele! =)

2010. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha az apám 3 éves koromtól 13 éves koromig nem keresett, nem voltam neki fontos, akkor én már nem akarnék tudni róla. Főleg, ha így viselkedik. saját magadnak okozol bánatot, mert szerintem újra és újra csalódni fogsz benne. szomorú, hogy így bánik veled. Nem hinném, hogy ezt érdemled.
2010. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne töröld, de ne is írj rá! Ha akar mondani valamit, megtalál. Próbáld elterelni a gondolataid. Lehetnek ismét nehézségek az életében, akármi. Remélem idővel rendeződnek a dolgaitok!
2010. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez nekem is nagyon rosszul esne,esetleg kérdezd meg,hogy miért ilyen veled.De semmiképp se tiltsd le!

Sok sikert! :)

15L

2010. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Nem fogom letiltani, csak azért elég rosszul esik, hogy ilyen,és nem is értem, hogy miért csinálja ezt.

Mind1 majd ír ha akar, ha meg nem akkor nem.Én biztos nem irok rá.

2010. aug. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!