Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kellett volna neki kölcsön...

Nem kellett volna neki kölcsön adnom?

Figyelt kérdés
A barátomnak nincsen munkája, ráadásul letiltják a fizetésének az 50%-át, otthon van egész nap, és hiába küldöm neki a munkákat, semmi sem jó neki, mert ő mindenképpen elakarja végezni a sulit, amit most csinál. Adtam neki egy 10 ezrest múltkor, amit el is költött 2 nap alatt, majd rám írt nem tudnám megint kisegíteni, mondtam neki hogy nekem is kevés van, sajnos nem tudok többet adni, majd ma direkt ráírtam mi a helyzet vele, azt írta vezet, és semmi jó nincs vele. Miből van pénze tankolni?!

jan. 30. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
#10 - gondolom ez feltételes módban volt értve, vagyis munkavállalás esetére.
jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

- Tudnál kölcsön adni fizetésig egy tizest?

- Persze, de mikor van fizetés?

- Én tudjam? Neked van munkahelyed.

jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!