Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kedvelhet meg engem...

Hogyan kedvelhet meg engem valaki olyan, akit én már kedvelek?

Figyelt kérdés

Szóval van ilyen dolog, hogy túl könnyen meg tudok kedvelni egyes embereket, akik vonzanak a személyiségükkel. Ilyenkor én mellettük teljesen más embernek érzem magam, tökjól feltöltődöm energiával, nagyon jól érzem magam a társaságukban.

És nyilván az a baj, hogy ez viszont nem megy át, nem alakul ki a másikban, hogy ő is észrevegyen, hogy milyen jófej, kedvelhető, akármi vagyok, vagy ha igen, akkor csak sokkal lassabban, de leginkább semennyire.


Foglalkoztam persze emiatt sokat a témával, próbáltam módosítani a kommunikációmon, tehát igyekszem többet kérdezni, érdeklődni, bók, viccek, visszajelzések, stb... mindenfélével.


És még egy csavar a helyzetemhez: én az elmúlt 5 évben egyáltalán nem barátkoztam emiatt már, mert úgymond, feladtam, nem akartam sérülni ezekben az egyoldalú „barátságokban”. Most ebből az állapotból kimozdított ő, és így pár alkalom után már nagyon megkedveltem, és nagyon izgatott vagyok, hogy újra láthassam őt.


Nagyon-nagyon nem akarom elengedni ezt a lehetőséget most, és hát szeretném ha megkedvelne engem úgy, ahogy én őt. Szeretnék ebbe a kapcsolatba több energiát belefektetni.


(Ja, lehet félreérthetően írtam. De barátilag értek mindent)


ma 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahww ez nagyon aranyos..

Sok sikert! Hajrá!

ma 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add önmagad és kész. Ne változz meg senki másért. Nem tudsz egesz életedben egy maszkot viselni, úgyhogy ne akarj más lenni, mint aki vagy. Ha valaki megszeret, az olyannak szeressen, amilyen vagy. Úgyhogy csak add önmagad.
ma 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem onmagad miatt kedvel,nem erdemes kuzdeni erte. Barstsagban sose viselhetsz maszkot egy pillanatra sem. De igszabol parkapcsolatban se erdemes.
ma 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!