Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Raktatok már titokban téglát...

Raktatok már titokban téglát a túratársatok hátizsákjába? Mit szólt hozzá végül, mikor megérkeztetek és megtalálta?

Figyelt kérdés
Pihenőhelyen megállva, és amikor épp nem figyel, egy jó nagy téglát csempészni a hátizsákjába. Vagy féltéglát, ha nincs elég hely.

ma 13:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Túlreagáljátok. Ez csak ártatlan tréfa, és egy apró kis tégla. Alig egy kiló többletsúly a zsákba. Aki ilyenért halálosan megsértődik, vagy épp erőszakosan megverné a saját jó barátját, az soha nem is volt igazi barát...
ma 16:03
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

12-es


Itt a legtöbb válaszolónak soha nem is volt valószínüleg. 😂

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fél kg lehet egy tégla. Én jót röhögnék rajta, ha megtalálnám, nem hátráltatna. Még nem jutott eszembe ez, valószínűleg nem is fogom megcsinálni, de ha velem történne, szerintem poén.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ebből a szintből óvoda középső csoportban már kinőttem.
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Eddig csak 50-es porotherm-et raktam bele nekik.

Azóta egyik se akar már velem jönni.

ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem csináltam ilyent, mivel eszembe sem jutott eddig, de még így sem gondolom, hogy valaha kipróbálnám. Ha velem tennék ezt meg, nem lennék rájuk mérges, de nem kicsit lepődnék meg.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

11-es


Abba nem gondoltál bele, hogy a téglától elszakadhat a táskája, összenyomodhat benne az ebédje, vagy eltörik a telefonja?


Senki se tartaná viccesnek ezt, max csak te

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es vagyok, azt lehagytam hogy reagálnék.


Nem lenne harag, de nem is tartanám viccesnek. És ezt szóvá is tenném.

Plusz ha valamim tönkremegy akkor kifizeti, vagy ha a kajám lesz palacsinta, akkor meghív engem valamire.


Ha teljesítené, akkor nem igazán fogom keresni

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*Ha NEM teljesítené

Bocs

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!