Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Raktatok már titokban téglát...

Raktatok már titokban téglát a túratársatok hátizsákjába? Mit szólt hozzá végül, mikor megérkeztetek és megtalálta?

Figyelt kérdés
Pihenőhelyen megállva, és amikor épp nem figyel, egy jó nagy téglát csempészni a hátizsákjába. Vagy féltéglát, ha nincs elég hely.

ma 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Megkéne értened, hogy nem attól leszel menő, hogy szivatod a másikat.

Ettől sosem leszel az

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

A kapcsolatunktól függene, hogy hogyan reagálok én rá a túra után.


Ez egy pofon és k**a anyádtól a “jó vicc volt, barátom!” skálán mozogna.

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Képtelenség, hogy valaki ne vegyen észre egyik percről a másikra több kilós súlykülönbséget. Másrészt honnan kerül oda a tégla a semmiből? Vagy te vagy annyira kretén, hogy addig magaddal cipeled a vicc kedvéért?
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Téglát nem, de a saját cuccaimból pakolásztam át az ő táskájába hogy ő cipelje 😄
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

#4:

És te most vihogsz azon, hogy egy k*csög f*sz vagy?

ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

5-ös


Nem eszik ennyi forrón a kását az emberek, beleférnek szivatások nagyon sok kapcsolatba.

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe se jutott, de meg csak hasonlo szemetseg sem. Ha velem csinalnad, mennel is a levesbe. Azonnal. ;-)
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak két doboz sört tettem be egyszer a haver hátizsákjába, aztán a célnál meghívtam belőle egyre. Nem sértődött meg, neki is jól esett :-)
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom megölni nem akarnak. Bár, aki kirugatja a másikat, és nem tud már hol elhelyezkedni, az végülis azt csinálja.


Kérdező, mért baj, ha csinálja? Amikor annyira nem vagy képes, hogy kérd Istent, hogy tudj benne hinni, és hogy segítsen. Ennyire nem vagy képes, mert elvből visszautasítod, és nem fogsz hozzá imádkozni.

De a kutyákat, akik hatalomra kerültek, akik kínozzák a többi népet, azokat szolgálod, szívesen teljesíted, amit mondanak. Az nem baj, amit a kutyák csinálnak, de az baj, ha valaki bánt téged.

Engem 2013-ban ki akartak végezni államilag, mert miután anélkül, hogy bárkit megöltem volna, végigcsináltam az iskolákat, a huligán, gyilkos hülyék, kormányt akartak alakítani a jobbikkal, hogy kivégezzenek, és még sok más embert. Felszólaltam ellene, nem szívesen csináltam, mert sok erős szót kellett alkalmaznom, de felszólaltam. Nem azért csináltam, hogy most az egész nép őket szolgálja.

Engem most azért büntetnek, mert felszólaltam az ellen, hogy európában, 2013-ban, viszonylag modern időszakban, egy bűnözőkből, huligánokból, fiatal szociopatákból álló jobbiknak nevezett gonosz banda embereket akart kivégeztetni. Embereket a parlamentből, embereket a hétköznapi életben. Háborút akart, és vissza akartak foglalni mindent. Emberek millióinak halálát jelentő háborúkat akartak volna, ami nem lett volna megengedhető. Erre most őket szolgálod?


2016-ban felszólaltam a bántalmazás ellen, csak azért mert láttam, hogy valakit bántalmaznak szavakban. Nem engem bántalmaztak, hanem mást, és szóltam érte itt az oldalon sokfelé. Az lett, hogy megsértődtek egymásra, nem értették, hogy én a komolyabb bántalmazások ellen szólalok fel, nem az olyanokra, mint amit ők annak tartanak. De azokra ők meg nem mernek felszólalni. Most a kisebb dolgok miatt felszólalnak, a nagyobbak miatt meg hallgatnak. Azóta megy ez a bolond dolog, hogy ki-kit bántalmaz. Amikor ha tényleg engem utánoznának le, nem maguk miatt állnának ki, hanem mások miatt. Igaz, én az elején nem mondtam, hogy miért szidom a rosszakat. Lehet mondanom kellett volna, hogy elsősorban másokat féltek, és azok miatt álltam ki ilyen módon.

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem csináltam ilyet, mert nem vagyok egy szemét aljas f**reg.


Velem csinálnának, akkor biztos hozzávágnám, azt röhögnék rajta ahogy törött lábban biceg le a gyökér a hegyről.

ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!