Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan, hogy valakivel...

Volt már olyan, hogy valakivel jóban voltatok és hirtelen passzívvá vált felétek? Rákérdeztetek, hogy miért?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm (nem párkapcsolat), akivel korábban sokat dumáltunk szakmai és egyéb kérdésekben, aztán hirtelen már nem írt semmit, hogy mi újság vele, nem reagált rám. Nagyon hirtelen volt a váltás és nem értem az okát. Ti ilyenkor megkérdezitek, hogy történt-e valami, megbántottátok-e valamivel? Vagy hogy reagáltok? 38F/38N, szóval nem kamaszkori hangulatingadozás 😉 Egy hónap eltelt.

ma 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt, nem kérdeztem, mert magamtól rájöttem.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Manapság már csak ha rá mersz kérdezni ilyenkor nőnél hogy mi a helyzet, akkor csak vagy terelést, hárítást, hazugságot fogsz kapni, nem változott semmi, te látod rosszul és társai. Vagy nyílt/burkolt agressziót, hogy te erőszakos vagy, hogy mered őt elszámoltatni, számon kérni, birtokló és kisajátító vagy, nárcisztikus stb. De őszinte választ azt nem, vagy nagyon nagyon ritkán. Elvárják hogy találd ki, és kopj le magadtól :D

Egyébként itt az történhetett hogy vagy már nem érdekled mert leírtad magad neki valamivel (ez néha lehet már egyetlen apróság is, vagy csak hogy nem úgy és nem akkor közeledtél amikor neki az megfelelő lett volna), vagy megváltozott élethelyzet (azért is az tahó aki az ilyenről nem értesíti a másikat, aki elvileg fontos számára), vagy szimplán új pasi van a képben, és láttam írod ez nem olyan ismerkedés csak szimpla barátkozás, de arra is ki tud hatni nagyon. Gyakran mindenki mást elhanyagolnak, leépítenek ilyen esetekben. Vagy csak szimplán megunt és most eldob. Manapság így megy ez.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Megkérdeztem minden rendben van-e, mert hiányoznak az ugratásai és a dumálásaink. Ez így nem tűnt túl drámainak, de mégis egy jelzés volt, hogy nekem nem mindegy. Ha fontos neked az ismeretség, akkor úgysem bírod ki, hogy ne kérdezz rá előbb-utóbb. Ha nem érzel ilyen késztetést, akkor nem is érdekel a másik ember. Olyat szerintem ne kérdezz, hogy megbántottad-e valamivel, ez úgy jön le, mintha nálad benne lenne a pakliban, hogy mindig megbántasz valakit. (28F)
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!