Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány barátom, jóban...

Van egy lány barátom, jóban vagyunk, mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés
Ffi nő barátság, beszélgettünk nevetgéltünk, majd mikor elköszöntünk, mondta viccesen hogy "Agyő" majd utánam szólt, egy befejezetlen szót hogy "sze" de nem mondta tovább. Nem kérdeztem rá kínos lett volna. Na ez mi lehet?
jún. 8. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon úgy tűnik, h a "szeretlek" szót akarta mondani. Ami lehet akár sima szeretet is. Nekem úgy rémlik, az egyik barátnőm is szokta mondani (lányok közt). Szóval lehetséges a siker, de nem garantált. 😏
jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*Am. mi az ő véleménye a női-ffi barátságról?
jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy mi a véleménye azt nem tudom, azt viszont igen hogy jóképű pasinak tart, azt mondta már, meg is szokott dicsérni hogy jól nézek ki, ha úgy vagyok öltözve, de persze ez lehet hogy csak barati gesztus részéről.
jún. 8. 09:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.Ilyen egyszerű.
jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Érdekes, elgondolkodtató 😃

Egyébként hol történt a beszélgetés?

A közeg is sokat számít, lehet hogy ki akarta mondani a szót, de végül elbizonytalanodott, sokan voltak körülöttetek és stb.

jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

"Szerdan talalkozunk"

De nem mondta, mert eszebe jutott, hogy szerdan lehet, mar az uj pasikajaval ágytornazik majd.

jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

6os 👎

Szerintem ez butaság, viccnek is rossz.

Ebből a válaszból csak úgy sugárzik a rosszindulat.

Nem is ismered a kérdezőt, sem azt, akiről a kérdés szól. Így ilyet bunkóság leírni.

jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jajj mar hetes, ne legyel mar ilyen karotnyelt...

Amugy te ismered oket? Senki nem tudja itt kitalalni, mi van, full ertelmezlenek az ilyen kerdesek

jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rakott karfiol ***** válasza:
87%
Szerintem "szevasz" akart lenni. Ha az "agyő" ismeretlen lett volna.
jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerintem mi ezt nem tudjuk innen megállapítani.

Kérdezd meg tőle.🤷‍♀️

jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!