Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány barátom, jóban...

Van egy lány barátom, jóban vagyunk, mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés
Ffi nő barátság, beszélgettünk nevetgéltünk, majd mikor elköszöntünk, mondta viccesen hogy "Agyő" majd utánam szólt, egy befejezetlen szót hogy "sze" de nem mondta tovább. Nem kérdeztem rá kínos lett volna. Na ez mi lehet?
jún. 8. 09:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Meglátjuk, jövő héten találkozunk, ha ismét esetleg bókol, rákérdezek. Sokszor zavarba tudom hozni őt ha úgy nézek rá, úgyhogy bármi lehet, én is úgy érzem. Ő akar mindig találkozni amúgy.
jún. 8. 11:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Szevasz vagy szervusz akart lenni. Vagy akár "szép napot". Miért mondaná, mikor elköszöntök, hogy szeretlek? Te mit mondanál egy ilyenre? "Köszönöm az infót, majd átgondolom", vagy "én is szeretlek!" és egymás nyakába borultok?
jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Az nem lehet, hogy valamit érzel a lány iránt, és szeretted/szeretnéd hallani a szájából azt a bizonyos szót?


Mindenesetre, sok sikert a jövőhéthez! Hátha kiderülnek a dolgok.


25L

jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13

Részemról nincs több irányába, viszont ő már többször mondta hogy nagyon tetszem neki, összejöhetnénk. Nem tudom...barát!

jún. 9. 22:55
 15/16 anonim válasza:

Mi lett végül?

Sikerült megtudni valamit?

júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15

Semmi nem lett, nem derült ki! Én nem hoztam fel a témát ugyhogy ennyi. Beszélünk azért de csak mint barátok!

aug. 1. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!