Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek hány olyan személy van...

Kinek hány olyan személy van az életében akivel nem csak jóban van/haver/ismerős/egy jó barát, hanem attól szorosabb, közelebbi a barátsága vele, tehát nem feltétlenül "legjobb barátnak" számító, de azért inkább közelebb álló barát?

Figyelt kérdés
És természetesen a legjobb barátoknak számító embereket is bele kell számolni, akik a legjobb barátnak számítanak.

aug. 15. 17:28
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4
5 vagy annál több
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Közel öt éve nincs sajnos senki.Sem közel álló, sem távol álló :(


F

aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
11 éve nincs ilyen barátom. Felületes ismerősök vannak. Magyarországon csak 2 éve élek, de itt se nagyon alakul, nem fogadnak el.
aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nincsen senkim, magányos vagyok és az is maradok. Évekig próbálkoztam, hogy találjak normális barátokat, de úgy érzem hogy szinte lehetetlen, ráadásul teljesen kiégtem pedig még 20 éves sem vagyok:)
aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik nehezen barátkoztok és esetleg pestiek vagytok: menjetek el a játszóházas társasozós estékre. Akár egyedül is és csatlakozzatok egy társasághoz. Sok jó fej embert ismertem ott meg és lett 2 közeli barátom is onnan:)
aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egyetlen ilyen ember van az életemben. A legeslegjobb barátom! 😊😊

És itt ismertem meg tavaly októberben😁

aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
5-ös a lucky man :)
aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

5-ös

Itt?

Itt hogy lehet megismerni valakit?

aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

#6-os: köszönöm szépen😊


#7-es: Nagyvonalakban úgy, hogy kiírtam hogy barátokat keresek. És elkezdtünk levelezni. A lényeg ennyi😊

aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy legjobb barátnőm, még általános közepén lettünk jóban. Tőle eltekintve nem igazán van más, akivel szorosabb, nem-haveri barátság lenne.
aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2-3 emberrel vagyok kozelebbi kapcsolatban,azt hogy nagy baratok lennenk nem mondanam...ok veluk,de se temak,se programokat tekintve nem vagyunk annyira kompatibilisek.Nem azt mondom nincsenek programjaink de valahogy azt a konnyedseget,pozitiv toltetet nem adjak.A temak melysege se kielegito,nem hozna megkonnyebbulest ha kiontenem a lelkemet,nem ertenek.Volt egy ilyen embervaz eletemben kar hogy felre ismertem,csalodast okozott es hamis volt az egesz.Leg bensosegesebb a kapcsolatom egy anyam korabeli novel es a pszichologusommal 🙂
aug. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!