Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tartjátok a kapcsolatot a...

Tartjátok a kapcsolatot a gyermekkori barátaitokkal ?

Figyelt kérdés

tegnap 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak kettővel. A gyerekkori barátait még nem válogatja meg az ember.
tegnap 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert pl egy már nem is él közülük és már nem is a barátaim.
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem. 19 éves koromig kb. tartottuk a kapcsolatot, aztán valahogy megszakadt. Első osztályos korunktól barátok voltunk. Ő fiú volt én meg lány, de én olyan jókat babáztam vele gyerekként, mindig kitaláltunk valami jó elfoglaltságot. Olyan jó barátom azóta sem volt. Azóta csak érdektelen emberekkel volt dolgom valahogy...
tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak az egyikkel, de vele is csak online, messze élünk egymástól úgyhogy max pár évente találkozunk. De majdnem minden nap chatelünk.

A többiekkel elhalt a dolog az évek során.

tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkori nem maradt, pedig 3 igazán jó gyerekkori barátom volt (egy a suliból, egy a szomszédból, egy pedig a nagyim szomszédjában lakott).
tegnap 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felnőve megválzoztak. Gunyolnak bantanak kibeszélnek rámennek a pasimra.


Addig voltak csak igazi bnők mig tartott csak a gyerekkor. Felnőve már aljassá váltak.

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csakis egy valakivel, aki közben a legjobb barátom is lett.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Volt egy időszak, amikor pár osztálytárssal tartottam, de nem volt hosszútávú.
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!