Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja egy lány...

Miért csinálja egy lány barátom, hogy kb 2 hetente teljesen ellők magától 2 napra?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk, sokszor találkozunk, jókat beszélgetünk, eljárunk kajálni, stb... Ő is keres engem ugyanugy nem csak én őt.


Aztán egyik pillanatrol a másikra nem válaszol és ki is nyomja a telefont. Általában azt mondja hogy rosszul volt vagy hogy egyedül akart lenni. Úgy érzem valamit nem mer elmondani nekem.


ma 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Megjön neki.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1: 2 hetente? Banyek, nagyon durva ciklusa lehet neki!
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos bepasizott és csak olyankor tudnak együtt lenni...
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire pontosan mérhető, akkor valószínű, hogy a kisajátítása ellen lép így fel. Vannak, akik nem tudják, hogy hol a határ és abban a tévképzetben lebegnek, hogy a jó barátnak kutya kötelessége bármilyen ügyben is 24/7-ben a rendelkezésükre állnia.
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!