Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek még normálisan...

Léteznek még normálisan gondolkodó lányok?

Figyelt kérdés
Mindegyik lánynak csak a pénz a fontos? Állandóan minden nap sminkelnek, (az a leggázabb, hogy még le is videózzák és kiteszik tiktokra). Márkás ruhákba járnak, márkás minimum 50 000 forintos cipőbe, állandóan konkrétan minden nap haspólót hordanak Még télen is!!! és nekik csak a külső számít hogy jó legyen a sminkjük a hajuk meg az outfit-jük. És én emiatt nem érzem jól magam az osztályban, hogy én nem ilyen vagyok. Léteznek még normális lányok?

tegnap 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Léteznek. Ne is add fel az egyéniséged és változz meg mások miatt, mert az nem te vagy. Az osztály egy kényszerből összezárt közösség, én is csak túléltem ott és elhúztam amilyen gyorsan csak lehetett. Nem muszáj onnan barátkozni, előtted a világ.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nincs mindenhol így szerintem. Nimcs másik suli a környéken ahova at mehetnél? Van valami hobbid? Sport, vagy zene, vagy festés, vagy színjátszás, ahol esetleg tudsz megfelelőbb társaságot találni, olyan embereket akikkel jóban lehetnél, és hasonló gondolkozásúak vagytok?
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a legtöbb ilyen lánynál ez az amit látsz kívülállóként, de ez nagyon a felszín. Hidd el, a lányok beszélgetnek egymással másról is, csak te ebben a klikkben nem vagy bent, és ezért neked annyi jön le ebből, hogy "őket csak a hajuk meg a sminkük érdekli".
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te mitől vagy normálisabb szerinted? Nem ismered őket, csak rájuk nézel és már ítélkezel :D Én is hordok haspólót, sminkelek és vannak drága ruháim, de állítom, hogy olvasottabb és tájékozottabb vagyok nálad jóval (ok, én felnőtt vagyok, nyilván ez valamennyire előny eleve), több dolog érdekel és legalább a szociális készségeim is rendben vannak.


Téged is pont ugyanannyira érdekel a külső, különben nem foglalkoznál velük.

tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Nem kell félned, mi vagyunk a kisebbik százalék manapság úgy tűnik. Életemben nem érdekeltek a sminkek, hogy milyen márkás a ruhám, ha kényelmes akkor jó, pont. Mi vagyunk az elszenvedői a megváltozott világfelfogásnak ebben a generációban. De nem kell rosszul érezni magad ha te más vagy, légy önmagad, amíg jól érzed magad a bőrödben, addig ne állj át a "sötét oldalra". Nem biztos ,hogy az a út vezet jóra ,amit a többség képvisel.


Gyakran beszéljük mi is a baráti körömben ,hogy mennyire megváltoztak a felfogások a generációnkban.

19/L

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A többség az, és ha lenne bármilyen; de konkrétan BÁRMILYEN hobbid a neten döglésen kívül, akkor ez fájdalmasan nyilvánvaló lenne számodra is.


Hagyd el a lakást, járj közösségekbe. Nem tudom hogy milyen településen laksz, de ha van a közeledben múzeum, vagy könyvtár, vagy bármilyen sportegyesület, akkor nézz utána, hogy milyen programokat hirdetnek meg. Nem lakom egy nagy városban, de nálunk van minden: kézműves foglalkozás, filmklubb, felolvasóest, túrázás, stb stb...

Bárhova mész, az ottlévők kb 80%a lány.


Gondolom még fiatal vagy, mert ekkora ügyet csinálsz a sminkelésből, szóval pont itt az ideje helyrerakni az életedet.

Fel vagy háborodva a lányokon akik sminkelős videókat tesznek ki, de ők legalább csinálnak valamit, te meg csak nézed őket.

Foglald el magad. Majd meglátod, hogy nem te vagy a világ közepe, míg minden más lány valami ostoba paraszt

ma 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebbe a világba már egyre ritkább
ma 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!