Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak fiúkkal...

Hogyan baratkozzak fiúkkal lányként?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de fiukkal jobban kijovok mint lányokkal. Egyszoval elegem van abból, hogy folyton egymás háta mögött ki beszélnek mindenkit,stb.. az osztályom csak lányokból áll, és senkivel se vagyok jóba. Egy része az osztálynak kezd engem kiutálni, hát ilyenek a lányok. Én kicsit érettebbnek érzem magamat tőlük

... Így gondolom hogy a fiúkkal jobban kijovok, vannak is sokan az iskolaban, de hogyan baratkozzak velük ha nem is ismerem őket?


ma 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát neked jó lehet hogy csak egy lány osztálytársam ad hangot annak hogy nem bír
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
És hát én a fiúkkal jóban voltam négy éven keresztül és a végén azért selytettem hogy engem is kibeszéltek nem csak a másik lány szóval a fiúk sem sokkal jobbak de sok sikert a barátkozáshoz
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

10-es


Vékony és sportos vagyok, ezért jó, ha van párod, akkor nem próbálkoznak be. :D

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!