Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak fiúkkal...

Hogyan baratkozzak fiúkkal lányként?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de fiukkal jobban kijovok mint lányokkal. Egyszoval elegem van abból, hogy folyton egymás háta mögött ki beszélnek mindenkit,stb.. az osztályom csak lányokból áll, és senkivel se vagyok jóba. Egy része az osztálynak kezd engem kiutálni, hát ilyenek a lányok. Én kicsit érettebbnek érzem magamat tőlük

... Így gondolom hogy a fiúkkal jobban kijovok, vannak is sokan az iskolaban, de hogyan baratkozzak velük ha nem is ismerem őket?


ma 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban kijössz velük, akkor csak tudod, hogyan kell. :D


Egyébként közös érdeklődés, számítógépes játékok, sport stb.

Ha van közös nevező, akkor az a srácoknak már elég, hogy lehessen velük hülyülni/barátkozni.


De ne hidd azt, hogy a srácok nem beszélik ki egymást ugyanúgy. Nekem is csak fiú haverjaim vannak és ugyanúgy hallgatom, hogy ez meg az mit és miért csinált. Hozzátenném, hogy a “kibeszélés” az nem feltétlen negatív mindig, egyszerűen szóba jön és beszélünk róla.

ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a problémám hogy egy lány az osztályból nem igazán kedvel engem és ennek hangot is ad. És az a baj hogy vele mindenki jóba van. Így nem tudok senkivel se baratkozni, meg unom ezeket az elkènyesztetett p@csákat de komolyan.
ma 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul állsz a dologhoz, az én osztályomban is volt ilyen lány. Megértem a problémád, engem is próbáltak kikezdeni, de nem szabad engedni. Én erélyesen kiálltam magamért és onnan leszálltak rólam, nem lettünk barátnők, de nem is volt harag. A másik verzió, amihez több önuralom kell, hogy csak elengeded a füled mellett. Pár év és sohasem látod őket nagy eséllyel. :D

Osztályon belül volt 1 barátom, a többi barátom, akikkel máig mindennap beszélünk és találkozunk gyakran, Ők pedig az ország mindenfeléről származnak.

ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Lányok és fiúk közt is vannak jó barátnak valók meg olyanok is, akik nem. Ez nem a nemüktől függ. Amúgy lányként csak akkor barátkoznak veled a fiúk, ha nem nézel ki jól. Csinos nőként egy pasi sem a havert látja benned.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es


Nem minden srác ösztönlény, nem mindegyik akar minden dekoratív nőt megfektetni.

Én egyáltalán nem látom magam csúnyának és csak az ellenkező nemből vannak barátaim, akikkel szorosan tartom a kapcsolatot.


Biztosan van, akinek “tetszem”, nem vagyok én sem vak, látom, hogy ki helyes és ki nem. Ebből nem az következik, hogy le akarunk feküdni egymással.

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az 5ossel értek egyet.😊
ma 10:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném hogy sokkal fejlettebnek érzem magam, ezért is nem érzem magam az osztályomba valonak, tehát én óvodásnak gondolom azt pl hogy ott vagyunk 4en és az egyik lány mondja hogy gyertek már ki velem wc re de én ne menjek, hát persze hogy kibeszélnek..
ma 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Közös érdeklődési körökön belül. Ha jársz sportolni, ahol vannak srácok, ott tudsz velük cimbizni.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem járok sportolni, nem engedi az időm, és nincs pénzem kondi terembe
ma 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

“ Nem minden srác ösztönlény, nem mindegyik akar minden dekoratív nőt megfektetni.”


Hát, nekem vékony sportos alakkal és szép arccal soha nem volt tartósan fiúbarátom. Pár hét/hónap után amint alkalom adódott, bepróbálkoztak.

ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!