Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ezt a ketszinuseget...

Hogy lehet ezt a ketszinuseget jol kezelni?

Figyelt kérdés

Nincsenek barataim, de igyekszem ismerkedni leginkabb olyanokkal akikkel egy helyen dolgozok.

Mar tobbszor megtortent hogy a munkas FB csoportban osszismerkedtem nokkel, en is az vagyok. Majd ezek felajanlottak hogy talalkozzunk szemelyesen. Mindig ok ajanlottak, de nem mondtak konkretat hogy pl penteken. En pedig irtam hogy akkor mikor talalkozunk. Letre is jott a talalkozo. Sokat nevettunk es mindegyik no mondta hogy majd talalkozzunk maskor is. Mindig csak egy szemellyel talalkoztam egyszerre.

Nos itt jon a problema. Sosem lett 2. talalkozo. Ha irtam vmelyiknek akkor nem valaszolt. Volt hogy masiknak nem irtam, gondoltam neki is annyi energia irni mint nekem, evvel a novel sem beszeltem azota sem.

Kerdesem: ha vegig nevetunk, en meselek storyt es o is mesel, van tobb oranyi interakcio, akkor miert tunnek el? Vagy csak ugy mondjak hogy talalkozzunk, de nem gondoljak komolyan csak mondjak hogy vmit mondjanak?

Vagy ennyire jol megy nekik a szineszkedes es csak elhatszak hogy ok is jol erzik magukat velem?


ma 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívből nevettek vagy kényszeredetten?
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégse volt annyira jó az az 1-1 első találkozó.


"Vagy ennyire jol megy nekik a szineszkedes"


Pont így. Volt pár lányismerősöm aki kifejezetten kerülte is a többi nő társaságát, pontosan a hasonló rossz tapasztalatok miatt. Hogy semmit nem lehetett őszintén és nyíltan rendezni, mindig a háta mögött kapta a savat, az arcába bezzeg mosolyogtak.


Egyébként nem akarlak hibáztatni kicsit se, de még az is lehet hogy a nem megfelelő nőket választottad ki társaságnak. Mert ha valami jó és klikkelés van, akkor színjáték helyett a tettek szoktak beszélni, és rendszer lesz a talikból. Bár azért a jelenkorba tegyük hozzá hogy kissé mindenki befordult, és kevesebbet jár el. Még a nagyon régi barátokra, ismerősi körökre is kevesebb idő jut, nem hogy újakra. Szóval talán még ez is lehet, hogy tényleg szimpi vagy, csak ennyire már nem akar időt szakítani másokra, vagy ennyire elfoglalt minden mással.

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!