Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keresnem kellene új barátot?

Keresnem kellene új barátot?

Figyelt kérdés

Nekem nem kell sok barát, csak egy olyan kellene aki tényleg annyit ad bele mint én a barátságba.

Lehet hülyén hangzik de olyan lányt akarok mint én, hasonló értékekkel és gondolkodás móddal, hobbival.

Vannak barátnőim de gyerekük van és más a fontossági sorrendjük.Mások vagyunk, vagy lettünk.És nagyon azt érzem, hogy már nem vagyok jó emberek közt.Ne tessék rosszul érteni, nem a gyerekkel van a gond.

Hiányoznak a tini barátságaim, azok voltak az igaziak, mikor alig birtuk kivárni, hogy a másikkal legyünk és hazasem akartunk menni.Tudom ilyen már nem lesz.

Nekem ez az egy órám van rád de közben emberrel veszekszek telefonon a gyerekre nem akar anyám vigyázni és " maradt volna inkább apja f***ában" megnyilvánulások nem jönnek be, igy nemtudom azt az egy órát sem élevzni amiből persze nem egy óra lett hanem 5 perces kávé felhörpintés.( igaz történet alapján)

Mit tennétek a helyemben?

Lehet még olyan barátnőt találni a mai világban akinek 30 és + évesen a párja,munka,kisállat és utazás a fontos, nem késik 1-1,5 órát a találkozóról, nem hozza a csajos kituccanásra a pasit,sógort,gyereket ( igaz történet ez is).

Nekem férjem van, mégsem lóg a nyakamon ha barátnős program van, de a 4-5 hónapja megismert új pasi családostul jön a programjainkra.

Csak ennyit akartam, most megnyugodott a kicsi lelkem, hogy kiadtam.



tegnap 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mi 30+-osok vagyunk a legjobb barátnőmmel és semmi ilyesmi nem jellemző, mint amit írtál, ha megbeszéljük, akkor van időnk egymásra, annyi, hogy sajnos a munka miatt ritkán van időnk, ő futárkodik + mellette van egy kis kézműves vállalkozásuk a párjával, szóval általában elfoglalt, de ilyen nincs, hogy kinézünk egy időpontot és akkor ne maximálisan egymásra figyelnénk. Eleve nem is egy órácskát próbálunk találni, hanem ha találkozunk, akkor az fél napos program. Szóval a minőség pótolja a mennyiséget :)
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!