Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik fiú barátot keresnek vagy barátkoznának fiúval is? (Többi lent, 24/F)

Figyelt kérdés

Nem célom a párkeresés, csak gimi óta nincs lány barátom ami eléggé hiányzik, főleg mert ahogy nőttem fel úgy egyre jobban jöttem rá, hogy nekem inkább lány barátokra van szükségem, mivel srácokkal nehéz olyan jókat beszélgetni vagy lehet csak nekem nem megy. Pedig eléggé extrovertált vagyok és a nagyon könnyen barátkozós típus:D meg szeretni szoktak a fiú társaságok is és felveszek bármilyen pasis témát, de attól még hiányoznak a jó beszélgetések nagyon.


Gondolom az első kérdés ami mindenkiben felmerül, hogy na de miért itt keresek?:D Régóta gyakorizok és még kapcsolatom is volt innen, szóval tudom, hogy sok jó fej csaj van itt. Na meg egy anonim oldalon sokkal könnyebb őszintének lenni, ami elengedhetetlen a kötetlen kommunikációhoz.


Na de nem is húznám tovább a szót, rólam pár tulajdonság és hogy miket szeretek csinálni:

-életvidám és sokat nevető srác vagyok aki viszonylag keveset stresszel és próbálja élvezni az életet

-programozó vagyok (és imádom a matekot is, igen, tudok segíteni a nagyon nehéz valszám tárgyadban is)

-szeretek sportolni, ha tényleg jó barátok lennénk, akkor pls gyere el velem squashozni:D de bármiben benne vagyok

-társasozni is szeretek, szóval az is jöhet bármikor

-imádom az állatokat, ha van cuki háziállatod akkor kérlek mesélj róla*.*

-sok sorozatot nézek, biztosan könnyen találunk témát itt is

-imádok utazni és voltam már jó pár helyen, szívesen hallgatok beszámolókat izgalmas országokról

-kissé adrenalin függő vagyok, így kimondottam imádom a vidámparkokat:D meg szeretek snowboardozni is

-és talán utoljára írnám az egyértelműt, hogy éjjeli bagoly vagyok, bár azért ilyen sokáig nem mindig szoktam fent lenni


Nincs semmi kritériumom természetesen, kor is mindegy számomra, mondjuk túl fiatal ne írjon, mert úgy kisebb eséllyel fogunk jót beszélgetni, de ha valaki érettnek érzi magát akkor ez se nagy gond:)



2023. jan. 17. 03:50
 1/7 anonim válasza:

Szia, nekem nyugodtan írhatsz:)

24/L

2023. jan. 17. 15:07
 2/7 anonim válasza:
És miért itt keresgélsz ha a világban mindenfelé mindent is csinálsz?
2023. jan. 17. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Egyrészt ahogy említettem, már beszélgettem sok lánnyal innen ismerkedés céljából, meg jutottam el pár randira is és lett egy párkapcsolatom is. Tehát határozottan szeretem gyakorit és tapasztaltam, hogy nagyon izgalmas a felhozatal hölgyekből:D szerintem unalmas csajba még nem is futottam itt.

Másrészt nincs nagyon más opcióm. Oké, könnyen barátkozok, de ehhez kell egy erre alkalmas környezet is és mivel lányokkal szeretnék barátkozni, így ez hatványozottan igaz.

2023. jan. 18. 03:04
 4/7 anonim válasza:

Írod hogy sportolsz/ nyitott vagy a sportra.


Ott nincsenek lányok?


Írtad hogy szereetsz társasozni.

Társasjáték esteken egy sportos életvidám srácként ott miért nem találsz?


-snowbordozol, amihez ugye nyílván hegyekbe mész havas pályákra.

Ott?


Nem látom az okát hogy kvázi tökéletesen miért itt vagy.

2023. jan. 18. 06:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Már nem olyan sportolni, mint régen:D még versenyszerűen sportoltam egy egyesületnél addig jó volt, onnan ismertem meg az első páromat is amúgy. Viszont felnőttként hobbi szintre nincs egyesület és csoportos edzéseket is nehéz találni, sőt már csak egy társat is nehéz találni akivel néha eltudsz járni squashozni pl.


Társasjáték esteken meglepődnél, hogy mennyire nem az én korosztályom van:D legalábbis ahol voltam ott eddig nem ez volt jellemző.


Nincs azért annyira nagy pénztárcám, hogy sűrűn járjak snowboardozni:D régen voltam sokat, de ott meg külföldiek vannak és természetesen mindenkinek megvan a maga kis köre ott, pl családdal van, barátokkal, én se egyedül mászkáltam kint.



Hát egyáltalán nem vagyok tökéletes, de köszönöm a feltételezést:D hidd el sok más olyan van itt, mint én, hogy normálisak vagy kiemelkedően jók a szociális skilljei, csak egyszerűen szeretik a gyakorit vagy megszokásból feljárnak. Pl exem is akivel itt ismerkedtem meg extrovertált volt, de volt egy lány aki meg annyira extrovertált és társasági személy volt, hogy ez miatt nem jöttünk össze, mert nekem az soknak számított már.

Amúgy gyakori az egyetlen normálisnak mondható és sok felhasználóval rendelkező anonim oldal, ahol még lehet profilt is csinálni, ráadásul ismerkedős topic is van. Szóval nem véletlen, hogy ide vonz ez a hely inceleken meg durván introvertáltakon kívül másokat is.

2023. jan. 19. 01:12
 6/7 anonim válasza:

Ok, leveszem a kákán csomót kereső maszkot.


Igazából végig egyetértettem veled, csak szerettem volna más szájából is megfogalmazva hallani a saját gondolataimat.

Én is pontosan ugyanígy érzem kérdező.


Felnőttként az ember csinálhat 10 féle hobbit is, konkrétan nehezebb marad ismerkednie mint mikor középsulisként simán csak bejárt egy osztályterembe és volt max egy külön heti programja.


Sajnálom ha megbántottalak a kettes válaszommal, vagy a négyessel, csak már rendesen elhitetik velem az itteni akadékoskodó hülyék, hogy "haha, nincs 25 évesen párod és mégis tök sok dolgot csinálsz? Akkor tuti egy sz*r ember vagy".


Ja, meg hát incel... mert szingli férfiként megszólalsz online... hát mi más lennél.


Na, nem kanyarodok el a tárgytól. Szóval teljesen megértem a helyzetedet.


Hát nem tudom...

Nekem pasiként jó arcnak tűnsz, ha a kollégám lennél én igyekeznék beszélgetni veled.


És tényleg, még egyszer köszi hogy leírtad azt is amit én is tapasztalok a világban. Kicsit jó érzés, de persze egyúttal nem is. Nem kéne így járnia egyikünknek sem.

2023. jan. 19. 06:00
 7/7 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled.:) 23L
2023. jan. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!