Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan lányok/nők,...

Léteznek olyan lányok/nők, akik kimondottan meleg barátot keresnek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
en :-D imadom oket. 2 is van
2023. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresek kifejezetten meleg barátot, de nem az orientációja határozza meg, barátkozom- e az illetővel, ha amúgy szimpatikus.
2023. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kettő is van, az egyik egy nagyon kedves gyerekkori barátom, a másik a párom legjobb barátja. Előbbivel egy jó darabig nem találkoztam, most futottunk össze nemrég, és akkor mondta el nekem az orientációját.


Bevallom, kicsit kényelmesebben érzem magam meleg srácok közelében.

2023. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak, de ha kifejezetten ezért akar barátkozni, az birtoklási vágyra utal (ez a trendi, én is szerzek egyet gondolkodási séma).
2023. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem kerestem, de találtam. 🙂Egyedül a társkeresőn várom el, hogy hetero legyen az a férfi, egyébként nem téma.
2023. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kerestem soha konkrétan azt, de fiatalabb koromban szerettem volna egy meleg barátot. Vagány dolognak tartottam.
2023. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!