Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak melegek személyesen az...

Vannak melegek személyesen az életedben?

Figyelt kérdés
ismersz melegeket?lezbilust nem ismerek, nemrég kórházban voltam műtét miatt,és az egyetlen férfiápolóról tudtam meg,de a beszéd és mozdulatok alapján egyértelmű is volt. az ideges nővérek közt ő laza és viccelődős volt,szóval bírtam. férjem két haverja is külföldre költözött vagy 10 éve(egy középikolából,egy általánosból) ott kevésbé ítélkeznek is gondolom.már harmincasok lettünk mire elmondták,és soha nem látszódott rajtuk semmi. egyik a párját elhozta és nagyon jófejek. a másik sajnos kikezdett volna a 8 éves rokon gyerekkel,de lebukott. utólag esett le,hogy voltak jelek. játékokat ígért ha megtesz még csúnya dolgokat,és ne szóljon senkinek, hosszú körmei voltak,imádta az animéket és meséket,figurákat is gyűjtött..ez még normális,de ő betegesen. mindentől remegett,félénk volt nem normálisan,2 évig járt egy másik pasival ,de nem volt testi kapcsolat köztük ellenben szeretett volna gyerekkel aludni. mint michael jackson... pedofil hajlam.de a többi melegtől nincs rossz tapasztalatom... az érdekelne te ismersz melegeket és honnan?
szept. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Járok néha sörözni egy társasággal és ott van egy meleg pasi. Amúgy nem mondanám meg róla, nincs semmi kirívó a viselkedésében, de ő felvállaltan az, meséli is Tinderen úgy keres párt.
szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a személyes meleg mások életében 🙃 (30/LN)
szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak. Sok meleget, leszbikust és biszexet is ismerek. A saját tesóm meleg, és az egyik legjobb barátnőm leszbikus.
szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Már nincs, egy barátom volt régen de elköltözött. Most egy kollégám van de vele csak ritkán találkozom, ismerősi viszonyban vagyunk.
szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek párat személyesen, de nem vagyunk napi kapcsolatban
tegnapelőtt 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kollégiumban van egy lány, pár szobával arrébb, aki leszbikus és nyíltan van barátnője. Ha valaki nem ismerni, nem gondolná róla, hogy meleg.

Gimiben kötelező tesin volt egy srác, aki a fiúkat szerette, rajta viszont látszott/ érződött is ez eléggé. Én jóban voltam vele, nagyon rendes volt mindig, de többen piszkálták, kiközösítették.

tegnapelőtt 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!