Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy nyissak újra egy olyan...

Hogy nyissak újra egy olyan ember felé aki vagy észre se veszi ezt,vagy nem érdekli?

Figyelt kérdés
Egy régi barátról van szó.Nem tudom hogy nem érdekli,vagy nem veszi észre.Nem beszélünk sokat.Bár én érdeklődtem,kérdeztem felőle és ez vissza is jött.De olyan mintha "megszánna" és azért érdeklődne.Hagyjam inkább?
szept. 16. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit kéne észrevennie? Ha tényleg barát, akkor nem kell rébuszokban üzengetni és várni, hogy vajon ő is úgy értelmezi-e, ahogyan te.

Normálisan mondd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni, beszélgetni vagy elmenni egy programra.

szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl. herótom van ettől az üzengetéstől, hogy személytelenül irkáljuk egymásnak, hogy “hogy vagy”, ezt így passzolgatjuk egy ideig, aztán egyszer csak valamelyikünk megunja, és megy az egymásra mutogatás, hogy ki miatt “szakadt meg” a kapcsolat.

Ha barátkozni szeretnél vele, írd le neki, hogy rég találkoztatok, kíváncsi vagy, mi van vele, és szívesen meginnál vele egy kávét (vagy bármilyen programot ide írhatsz). Ha ő is nyitott erre, akkor találkozni fogtok.

szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen utalgatással, apró sejtető módon mondod neki, hogy találkozni szeretnél vele, akkor érthető, hogy nem veszi a lapot. Írd meg neki konkrétan, hogy mivel ezeréve nem találkoztatok, most ezt szeretnéd vele pótolni, és örülnél, ha összeülnétek egy kávéra/teára/sütire/bármire, és beszélgetnétek kicsit.
szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!