Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Évek óta gondolok arra H...

Versenyzővagyok kérdése:

Évek óta gondolok arra H milyen jó lenne egy lànybarat... 41ffi vagyok. Csajok ti gondolatok hasonlóra?

Figyelt kérdés
szept. 16. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt olyanok szokták akarni, akiknek kapcsolatra semmi esélyük, és inkább azt hazudják, hogy legyen csak barát, az is elég, csak valaki legyen már.
szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig is több éves kapcsolataim voltak...
szept. 16. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor esetleg pont az a gond, hogy nem akarsz szoros kapcsolatot, elköteleződést, együtt élést, szabályokat.

Én nem hiszek a férfi-női barátságban, az egyik mindig többet akar, még ha plátói, álmodozó szinten, akkor is.

Plusz, ha valamelyiknek partnere lesz, jön a kínlódás, féltékenykedés, magyarázkodás.

A magyar emberek nagy részének nincs ehhez megfelelő érzelmi intelligenciája. Azonos nemű barátságok sem működnek.

szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert tudom, hogy az ilyenek egy idő után meg akarnak baszni.


Gondolom, nem elhízott, csúnya barátnőket keresel.

szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Külső nem erdekel
szept. 16. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt több nő barátnőm, 80%-ban mindig szex/csók szerelem lett a vége!!! Volt hogy pár hónap alatt, volt hogy 4 év után.
szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem létezik férfi és nő között barátság, aki hisz ebben, magát csapja be, vagy valójában meleg.
szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Általában" a pasik kezdenek többet érezni, akár csak szexre, ha nem is többre, bár van ismerőseim között akiknél a csaj kezdett érzelmeket táplálni, de nem merte bevallani a pasinak! Nekem mondta el, hogy félti a barátságot.
szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szoktam ilyenekre gondolni.
szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!