Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv mindenkinek! Ti is tapaszt...

Üdv mindenkinek! Ti is tapasztaltátok már azt, hogy a baráti körötök bizonyos esetekben nem hívnak meg titeket sehova?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy én egyedül élő, nőtlen gyerektelen, 33 éves férfi vagyok. A baráti körömben mindenkinek van gyereke meg felesége, és mikor lenne egy tök jó alkalom kártyázni, sütögetni engem nem hívnak el. Pedig arról papolnak hogy jó lenne találkozni, rég láttuk egymást. Egyik munkatársam is rendszeresen tapasztalja ezt. De ha szülinap van vagy szilverszter akkor hívnak. Ki írja ezeket a hülye szabályokat? Nem hívunk mert nincs gyereked? Hogy van ez?
aug. 23. 14:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom
aug. 24. 13:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Minden barátom már onnantól elpárolgott,ahogy a párjuk képbe jött. Mondjuk mind olyan párt fogott ki,akik éppen csak jelenléti ívet nem vezetnek róluk.

Mikor nekem párom volt,akkor mindenre volt időm és mindenkire ,akire akartam !

Így jelenleg nincs barátom, mert megmondtam mindegyiknek,a netes irkafirka nekem nem barátság,főleg nem a panaszkodást akarom olvasni, hallani.


Ilyen az élet, éppen ötödik éve, hogy így alakult. Megszoktam , ennyi. Nem gazsulálok egyiknek sem, ha nekik ez jó, akkor éljenek így.


F

aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon meg tudlak érteni. Köszönöm a válaszod!
aug. 24. 17:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod velük megbeszélni?
szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, nagyon sajnálják a dolgot. Teljesen megértették. Minden a legnagyobb rendben. Egy kicsit gyakrabban fogunk találkozni.
szept. 18. 08:56
 16/17 anonim ***** válasza:
remélem, így lesz!
szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is
szept. 18. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!