Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Üdv mindenkinek! Ti is tapaszt...

Üdv mindenkinek! Ti is tapasztaltátok már azt, hogy a baráti körötök bizonyos esetekben nem hívnak meg titeket sehova?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy én egyedül élő, nőtlen gyerektelen, 33 éves férfi vagyok. A baráti körömben mindenkinek van gyereke meg felesége, és mikor lenne egy tök jó alkalom kártyázni, sütögetni engem nem hívnak el. Pedig arról papolnak hogy jó lenne találkozni, rég láttuk egymást. Egyik munkatársam is rendszeresen tapasztalja ezt. De ha szülinap van vagy szilverszter akkor hívnak. Ki írja ezeket a hülye szabályokat? Nem hívunk mert nincs gyereked? Hogy van ez?
aug. 23. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
így van. Akkor hívnak ha akarnak
aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ez így elég hamis barátság. Amíg nem volt nekik se gyerek nem tudtak nélkülem létezni, most meg kiszelektálnak 20 év barátság után?
aug. 23. 14:48
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindk baratkozol olyan hulyekkel,akinek gyereke van? Neked kellett volna oket lerazni.
aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Családosok engem meg szoktak hívni de sokszor nemet mondok.

Mindig arra terelődik a téma, hogy nekem mikor lesz gyerekem de nem szeretnék.

Nem értik a nemet, addig próbálnak győzködni, hogy mindentől elmegy a kedvem és hazamegyek.

aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
aug. 23. 14:57
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es. Igen ezt én is átéltem de újabban már nem kérdezik
aug. 23. 14:58
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Napi gyerekellenes provokáció.
aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a felvetés egyáltalán nem gyerekellenes, hanem reális emberi kapcsolatokkal összefüggő kérdés.
aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen ez is jó gondolat. Csak valahogy minden ott kezdődött hogy gyerekek születtek. Olyan jó barátság van közöttünk, gyakorlatilag együtt nőttünk fel. Sok millió dolgot együtt csináltunk, most meg sokszor azzal jönnek hoigy találkozni de jó lenne. Én meg szívesen mondanám neki hogy hát igen hallom most fogtok sütögetni én meg itt lakom 400 méterre miért nem szólsz? Tudjátok hogy ráérek hétvégén.
aug. 23. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem sem szoktak meghívni. Mondjuk nálunk nincs semmi gyerek meg hasonló téma, inkább csak én tartom őket a barátaimnak, ők engem viszont nem.
aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!