Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú lány barátság ?

Létezik fiú lány barátság ?

Figyelt kérdés

aug. 14. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Nem
aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is van ellenkező nemű barátom, nagyon jól működik. Többmindent meg tudunk beszélni mint egy azonos neművel.
aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Persze,extrákkal.
aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Akkor szokott jól működni a dolog, ha legalább az egyiknek van párja és társaságban találkoztok, nem kettesben.


Menyasszonyomnak is voltak fiú barátai a gimiből, érdekes mind lekopott az évek során, amikor egyértelművé tette, hogy velem szeretné leélni az életét.

aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, természetesen létezik, csak vannak olyan emberek akiknek ez nem megy.
aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor igen, ha tényleg semmi kémia nincs köztetek.
aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Többen mondták már, hogy akkor létezik igazán, tényleg baráti szinten, ha valamelyik fél a saját neméhez vonzódik. Mert így a megkívánás vagy a szex még fel sem merülhet.
aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és három lány barátom volt. Az egyikkel ha egyikünknek sem volt kapcsolata, akkor összejártunk szexelni, a másikkal egyszer tacsak részegen smároltunk (egyikünk sem emlékszik rá, haverok mondták), a harmadikkal semmilyen szeuxális jelleggű kémia nem volt. A második lánnyal akkor szakítottam meg a kapcsolatot, mikor kiderült hogy rendszeres kibeszél mások előtt, és mikor úgymond ki akartunk békülni, le akart nyalni félrészegen úgyhog nekem komoly kapcsolatom volt. Elutasítottam, hazakísértem és többet nem beszéltem vele.

A feleségem érdekes módon az első lányra sosem volt féltékeny, és leginkább az utolsóra volt, pedig mondom, sosem volt semmi kémia, és szó szerint ő volt a legjobb a barátom. Az első lánynak barátjával (mostmár férjével) nagyon jól kijöttem, kimentünk meccsett nézni a csaj nélkül is, mikor egy városban éltünk, tök ugyanolyanok voltunk (megvolt a csaj zsánere).

A második lánnyal most is egy városban élek, de vele megszakítottam a kapcsolatot ugye, a másik kettő közül az egyik messze Nyugaton él, a másik meg meg 300 km-re. Így megszakadt a kapcsolat, évente egyszer-kétszer felhívjuk egymást és annyi. Meghívtam őket az esküvőre, és az egyik el is jött.


Szóval én fiúként tudom azt mondani, hogy van fiú-lány barátság, ahol nincs szexuális igény meg semmi, legalábbis én a 3 közül 2-re egyáltalán nem voltam soha rágerjedve. Bár tény, hogy a feleségem is eleinte a lány barátom volt, de később mégis összejöttünk. Szóval akkor mondjuk azt, hogy 4-ből 2.

aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Mint ahogy a #8-as nyomi példájából láthatod, egy ideig létezik, de aztán valamelyik richtig dugni akar.
aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom, de keresés funkció van az oldalon. A 8000 azonos feltett kérdést végig tudnád egyből olvasni.
aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!