Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak látható jelei annak ha...

Vannak látható jelei annak ha valaki drogozik? Hogyan tudhatom meg?

Figyelt kérdés

A haverom még nyári szünet előtt viccelődött a drogozással.

Mióta nyári szünet van tudom, hogy nincs a legjobban, és eléggé depressziós lett. Félek, hogy drogozik. Utoljára kB 1 hónapja találkoztunk, és hétfőn fogunk következőben. Esetleg van valami mód, ahogy kiderithetem?

Ha rakerdezek tagadja, de én aggódom érte.


Mindketten 17/F



aug. 9. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Lógàs linkeskedések huncut kaján vigyorok allandóan, lúzerkedések bandázás folyton, mindig csavarog, neki fontos menni találkozni (létszükséglet), az élet unalmas kibirhatatlan otthon /meloban valamit csinálni kell mindig lenni valahol menni valahova. Minek az alvás is.


A sulyosabbaknál pl koko azért befigyel néha már pár dühroham is, bi vagy homoszexualitás is, pedohajlam is, ők már jobban csúsznak lefelé, munkahelyrol kirúgják képesek elcseszni mindent is a párkapcsolatot munkahelyet is családi kapcsolataikat is de még a jogsiját is elveszik. De á ő nem függő mertcsak fél évente 1 szer kokozik. Ja csak ilyen egy alkalmakkal aztán borít mindent.

aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Deviánsak.tarsadalmon kívul állnak. Mások pl nézik a városi rendezvényeket plázáznak boltba járnak munkahelyen robotolnak meg minden ilyen normális társadalmi, addig ők ilyen helyeket ki se bírnának a nevetséges szánalmas unalomtol.
aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor olyanokon se vagy alig latszik akik 10-20 eve napi szinten csinaljak. Nemhinem, hogy egy 17 evesen eszrevenned, hogy par honapja tol neha vmit.. foleg hogy nem ertesz hozza
aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1-2, te még életedbe nem találkoztál drogossal, igaz? :D

Ennyi marhaságot istenem.

Kérdező, alkalmi fogyasztónál, főleg ha józan lesz amikor találkoztok, semmit nem fogsz észrevenni.

aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Éltem is velük🤣
aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Mármint drogosokkal is meg droggal is. Csak én lightosakkal.


És baromi nehéz visszaállni tenyleg ebbe a sivár tarsadalmi rendszerbe hogy bemész dolgozol 16 kor haza. Meg "Barbibabázni", jatszani hobbizni sportolgatni meg ezek a normalisnak mondott f.szságokba.

aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Nézz rá a Deutsch Tamásra.
aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7

Politikát ne keverj bele legyszi, komolyan írtam ki a kérdést, mert komolyan aggódom érte.

Minden értelmes válaszolónak köszönöm.

aug. 9. 21:06
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen komoly a válaszom, semmi köze a politikához.
aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

9-es, tessék, ránéztünk, írod a látható jeleket? kösz

[link]

aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!