Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány akivel nagyon...

Van egy lány akivel nagyon jól elbeszélgetünk (barátkozunk) találkoztunk is ő diplomás én nem (nem lenne tüske nem zavarna nem érezném vagy is éreztem kevesebbnek magam eddig) folyton felhozza kb minden beszélgetésbe ez miért lehet,mások is ilyenek?

Figyelt kérdés

munkahelyen melózom diplomások között van bennük egy felsőbbrendűség érezés de nem emlegetik nem is nagyon hozzák fel kérnek és nem parancsolnak stb.

Van ismeretségi körömben rokon által tudós,orvos is ritkán beszélgetünk csak ha valami esemény van de ők sem hozzák fel a dolgaikat esetleg 1-1- alkalommal ha kapcsolódik valamihez.

De ez a lány 2. találkozásra kb körbe vitt hogy hol tette le a nyelv vizsgát. Hol köttette a szakdolgozatát. Honnan vette az első autóját. Én meg pl említettem neki hogy egy suzuki swift-re gyűjtök erre ő nah olyan akkor se kéne ha apróért adnák mondjuk annyiért is adják annyit is ér. Én meg csak nézek mert alapból egy nagyon rendes támogató nő legalább is írásban mindenképpen. Meg mutogatta az exét hogy mennyire jól néz ki. Találkoztam az apjával is teljesen normális pasas ő egyébként NAV-nál osztály vezető. Szóval nem tudom hová tenni. Sokáig nem zavart sőt megtisztelő hogy diplomásként barátkozik velem de most már lassan 1 majd nem 2 éve ismerjük egymást napi szinten beszélünk telefon,video chat.messenger egyébként társkeresőn találkoztunk de hamar leszögezte hogy csak barátság ezzel nincs is gondom olyannyira hogy inkább a nem létező testvéremnek nővéremnek tartom. Csak el kezdett zavarni hogy mindig kihozza azt hogy ő mennyire jó mennyire értelmiségi a melója én ezt el se tudom képzelni.


Lehet a fő kérdésem az hogy beszéljek vele őszintén és lesz ami lesz vagy szakítsam meg a kapcsolatot szó nélkül mert elve halálra ítélt dolog így?


júl. 27. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy nem kamu.


A csaj nem normális.

júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kamu


De az egyébként max nagyon büszke rá én is az lennék.

Vagy csak engem akar eltaszìtani.

júl. 27. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok gólyatáborban és később a mindenféle rendezvényeken nagyon "beleverik" ezt a fiatalokba, aztán van, aki teljesen magáévá is teszi ezt a világnézetet, talán könnyebb akkor, ha az ember sokadik generációs értelmiségi.

Nekem is vannak haverjaim, akikről csak évek után derült ki számomra, hogy nagyon lenézik a nem diplomásokat és kicsit azokat, akik nem mérnöki vagy orvosi szakon vannak, meg minimálisan azokat akik nem a legnevesebb egyetemekre járnak.

júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek után iratkozz be egyetemre és mondd el neki 😂
júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"sőt megtisztelő hogy diplomásként barátkozik velem"

Ha te is így fogod fel, akkor min csodálkozol? Mi az, hogy megtisztelő??

Valószínűleg ettől függ az önbecsülése, hogy diploma, autó, egyéb. Én nem barátkoznék vele, tök mérgező, te meg úgy látszik, jó célpont vagy.

júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!