Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért terjed az az elmélet...

Miért terjed az az elmélet hogy a nem diplomás emberek azok fogyatékosok?

Figyelt kérdés

Főleg a nőktől hallani lekezelő szövegeket az iskolázottság kapcsán. Szakmunkás + érettségi - átlagos dolgozó emberekre azt mondják proli,kevesebb értékű egyén, lusta, buta szarok. Ha még idegen nyelveket se beszél akkor meg egyenest kimondják a háta mögött hogy fogyaték!


Nem túlzás ez? Nem a papír igazolja az emberek képességeit. Sem azt hogy menyire intelligens vagy sem. Alakulhatott úgy valaki élete hogy nem tanult tovább. Főleg a nagyon szegény családokban nevelkedettek között.


jún. 24. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a környezetemben senki nem mond olyat, hogy a nem diplomás ember fogyatékos.

Sőt.. Sok esetben jóval többet keres egy szakmunkás, mint egy diplomás. Saját példámból kiindulva. Ezerszer jobban jártam volna ha szakmát szerzek, nem diplomát.

Nem nagyon értem ezen az oldalon ezeket a megnyilvánulásokat. Ismerkedéskor sem érdekel kinek mi a végzettsége. Egyedül a borzasztó rossz helyesírás ami zavar.

N

jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Pàrvàlasztàsra gondolsz?


Annak az az oka, hogy a nőknek manapsàg annyi lehetősége van egy pàrkeresőn (nem hiszed el csinàlj egy női profilt. Nekem elöbb volt 40 üzenetem mint profilképem) hogy valami alapjàn szelektàlni kell. Nincs időd napi 100 embert megismerni. És aki diplomàs valószínű intelligensebb és többet keres mint aki nem. Persze, vannak kivételek. De mikor napi 100 embert kell valami alapjàn leszűkítened napi 10-re akikkel beszélsz is, majd 1-re akivel randizol,akkor valami objektív szűrő kell, mert nincs időd mindenkire. A diploma megléte mint kitétel erre jó. Le lehet pontozni.

jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szarok a nok velemenyere ebben az ugyben :)
jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Fura ismerőseid lehetnek, a környezetemben senki nem gondolja így.
jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
A valóban fogyatékos az, aki képes ilyen nézeteket terjeszteni és mindenhol ezt az álláspontot képviseli. Túlfolyt az agyán a Sidol!
jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Én csak magamat érzem annak, de egyelőre nem tudom mit tanuljak,ezért marad a fizikai munka. Mást nem nézek le emiatt,de nekem fontos,hogy felnézzenek rám.. :/
jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában ezek a nők a fogyatékosok.
jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik nő mostanában nagyon el van szállva az interneten... Van intelligens szakmunkás - akár érettségi nélkül - és van életképtelen hülye diplomás.
aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ma 13:54 Ott a pont!
aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!