Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire igaz, hogy kerulni...

Mennyire igaz, hogy kerulni kell az olyan diplomas poziciokat ahol mar a hirdetesben beleirjak, hogy "nagy munkabiras"?

Figyelt kérdés

"Nagyfoku terhelhetoseg"," "Nagyfoku stresszturo kepesseg"


Mar olvastam, hogy az ilyennel vigyazni kell :D Nem arrol van szo, hogy nem akarok kemenyen dolgozni, mert alapvetoen mindent megteszek a cegert ahol vagyok. Sokszor olyan feladatokat vallalok be, ami nem is tartozik a poziciomhoz + mindenkinek segitek ha van idom, de azt se szeretnem, hogy annyi munkat ba***nak ram, ami miatt heti 3 nap 6-7ig kelljen tuloraznom meg még hétvégén se legyen nyugalmam es meg annyit se mondanak, hogy kosz.



júl. 12. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs diplomám, de dolgoztam már olyan helyen, amit így hirdettek és közel sem volt vészes. Mondjuk, hozzá kell tennem, hogy jóval pörgősebb vagyok, ha munkáról van szó, mint sokan mások. Nekem pl. volt olyan kolléganőm, aki kikészült már fele annyi munkától is, mint amit én csináltam.
júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az interjún kérdezz rá hogy ez pontosan mit jelent.
júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Azért vicces, hogy egyesek csak 🌳szt verni akarnak bejárni a munkahelyre.
júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
#3 Minden munkahelyen van ilyen. És általában ők, akik a legtöbbet kummantanak munkahelyen, az elsők, akik reklamálnak, hogy legyen több a fizetés 😀
júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert ők már tudják hogy szopatni fognak.
júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
no shit sherlock
júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
A puding próbája az evés, kérdező. Beállsz, kipróbálod, mennyit bírsz, és mennyit kívánnak tőled.
júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!