Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen "barát"ról, vagyis igazából mit gondoljak én róla, hogy álljak ehhez az egészhez?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz gyerekkorom volt, emiatt sok mentális problémám van, a kötődéstől kezdve, depresszión át, sok minden. Magányos vagyok így 19 évesen.

Novemberben itt a gyakorin ismertem meg egy hasonló korú embert. Egyszer már magamra hagyott 2 hónapra, bocsánatot kért.

Nekem abban kéne segítség, hogy időt töltsenek velem, azon kívül hogy minden felhívott 1 órára, ahol a saját problémáit ecselgette, ha hibázott és emiatt szóltam, én voltam a hibás, én voltam a bántalmazó... rengeteg minden adtam neki ha néha találkoztunk...

1 hete benyögte, hogy a sok vita miatt (nem voltak viták) szüneteltetni akarja a barátságot. Azt mondta nagyon rosszul érzi magát, ki se megy utcáta stb. Közbe tegnap nagyba elvoltak a másik barátjával. Utóbbi nem is baj, de velem utoljára aprilis elején, pedig ha baj volt én mellette álltam mindig.



júl. 6. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát. Pont.
júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ő nem barát.
júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Szomorúan olvasni, hogy az ilyen fiatalok körében is mennyire ritka már az igaz barátság :/

Mert azon nem csodálkozom, hogy bizonyos kor felett eltűnnek, szétfoszlanak a barátságok, de hogy a fiatalok is ekkorát koppannak...Sajnálom nagyon a kérdezőt és kívánom, mielőbb adjon neki az élet kölcsönös és tartós barátságot ,mielőbb !

júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy barát bajban is az. Ő pedig bebizonyította, hogy gondban nem lehet rá számítani, bántalmazónak hív, azt állítja, voltak veszekedések, holott nem.. Jobb lesz neked nélküle.

Elhiszem, hogy bánt a dolog, de ez nem miattad ment tönkre.


Mostanában hihetetlenül nehéz olyan barátságokat létrehozni és fenntartani, amik nem felületesek, ahol tényleg rendben is van a dinamika, egyebek mellett.

Remélem hamarosan sikerül igaz barátra lelned!

júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megszakítottam vele a kapcsolatot, ő azt írta változni fog, ő a változást úgy érti, hogy a Barátaival nagyban el lesz, én meg full egyedül addig is. Közben elvárja, hogy legyen bűntudatom stb. Azok az internetes ismerőseim akikről meséltem, mind nagyon utálják, hiszen ők 2020 óta ismernek, és látják miket okozott.
júl. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!